Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
24 października 2020 r.
Nic tak nie rozładowuje napięć i ciężkich ładunków emocjonalnych jak … kitku. W ten weekend oferujemy Wam absolutną rozkosz wynikającą z możliwości pooglądania zdjęć bawiącej się Valerii
A jeśli oprócz oglądania, rozważacie adopcję kota, polecamy zapoznać się z krótką charakterystyką kotki spisaną przez jej opiekunkę – Valeria bowiem czeka na adopcje w domu tymczasowym.
„Valeria ma około 8 miesięcy, jest wysterylizowana. Jest bardzo kochaną, spokojną koteczką. Potrzebuje chwili żeby się przekonać do człowieka. Nie narzuca się. Najbardziej lubi leżeć w nogach. Raczej nie jest nakolankowa, choć jak nie ma innych kotów wokół to przychodzi i delikatnie daje o sobie znać. Jak się tylko zaczyna ja miziac to słodko mruczy. Ma coś w sobie z kota orientalnego/ bengalskiego – trochę centek na brzuniu, bardzo długo ogon i smukłą sylwetkę. Ma przepiękne, duże oczy. Nie nadaje się raczej do dzieci bo może się bać. Bardziej do spokojnego człowieka, który po pracy usiądzie w fotelu i ją będzie miział. Ona jest po prostu przekochana i taka delikatna. Jak na młodego kota przystało lubi się bawić, ale nie rozrabia i nie szaleje. Bawi się z kociakami które są u mnie w domu, ale najbardziej lubi spać obok mojego 6 letniego niewiadomego kota Jacusia. Wydaje mi się że jest otwarta ale jest zbyt nieśmiała by konkurować z innymi kotami o względy człowieka”.
Więcej o Valerii można też przeczytać <TUTAJ>.
Jak adoptować Valerię? Przeczytaj koniecznie:
Jeśli zdjęcia bawiącej się Valerki poprawiły Ci humor, udostępnij je poprawiając humor komuś innemu.
fotograf: Monika Małek.