Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

16 lutego 2021 r.

Polecamy Waszej uwadze zbiórkę założoną przez zaprzyjaźnioną Fundację Dla Zwierząt Bahati, za której rzetelność, prawdziwość i potrzebę – ręczymy.
Wiele lat temu przeprowadzałyśmy tego typu interwencje. Od dłuższego czasu skupiamy się na innym rodzaju pomocy, prowadzimy kociarnie, schronisko i nie mamy już w swych szeregach czynnych inspektorów, ale z całego serducha kibicujemy działaniom Fundacji Bahati, bo odwalają tą najczarniejszą z czarnych robót – użerają się z oprawcami zwierząt…
Adres omawiamy w treści zbiórki znamy… Takich adresów polska wieś ma zbyt wiele. Z drugiej strony, niby wieś, a prawie Poznań. Takie dramaty mają miejsce blisko cywilizacji, wielkomiejskiego blichtru, City Parku, Starego Browaru… 3 km dalej za miedzą męczone są zwierzęta. Gmina Dopiewo, jak i inne gminy ościenne, mają wiele takich adresów. Wokół nas mieszkają ludzie, którzy wieszają psy na łańcuchach, a krowy stawiają w stodołach z dziurami, w których hula wiatr, w odchodach po kolana. Jakby ich hobby było posiadanie zwierząt, o które się nie dba. Dla sportu, dla tradycji. Jak najwięcej zwierząt nagromadzić, a potem je umęczyć. Bo tak!
Wstęp do zbiórki przydługawy, ale chcemy, abyście uwierzyli w prawdziwość tej potrzeby. Tu na serio potrzebna jest kasa, by dziewczyny z Fundacji Bahati mogły dalej robić to, co powinno robić Państwo. Ale nie robi. Robią więc one.