Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
7 sierpnia 2021 r.

Grzecznościowo udostępniamy Mrufkę, która cierpliwie czeka na nowy dom, z pokorą znosząc przeciwności losu. Tak o Mrufce pisze jej opiekunka Asia:

„Mrufka jest pod moją opieką od końca grudnia ubiegłego roku. Nie mogę uwierzyć, że przez cały ten czas, odebrałam tylko jeden telefon z pytaniem o nią. I to też była osoba, która zaczęła rozmowę od tego, że na pewno nikt jej nie będzie chciał, więc dzwoni. Zdenerwowała mnie tym, bo Mrufka to fajny, dobry, mądry, piękny pies i jeśli nie ma człowieka, z którym mogłaby być, to tylko dlatego, że mało kto na nią zasługuje.

Uwielbiam ją.

Nie cierpię takiego gdybania, ale na prawdę gdyby nie moje całe wszystko, dawno byłybyśmy razem. Niestety wiem, że nie mam warunków, ani całego mnóstwa innych potrzebnych jej rzeczy, dlatego nie możemy spędzić ze sobą reszty życia.

Mrufka potrzebuje spokoju, delikatnego człowieka, towarzystwa drugiego, zrównoważonego psa, który nie będzie jej nakręcał. Dość szybko się pobudza, kontroluje emocje, ale trzeba je mądrze wyciszać. Uwielbia spacery, swobodne łażenie po krzakach, wyściubianie nosa do każdej norki, bardzo ją relaksuje. Nawet jeśli coś, gdzieś dalej musi sprawdzić, to po chwili jest z powrotem. Nie da się jej zgubić.

Mrufka miała nie żyć, a żyje. Bardzo chciałabym mieć w sobie tyle siły i radości co ona. Jestem przekonana, że komuś upiękni świat, musi tylko tego kogoś znaleźć.

Pomóżcie jej i temu komuś proszę. Niech się już odnajdą. Udostępnijcie Mrufkę. Niech to jej czekanie nabierze wreszcie innego sensu.”

Kontakt w sprawie adopcji: 501804797