Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Dziękujemy

19 listopada 2021 r.

Mamy kilku podopiecznych, którzy zmuszeni byli pojechać w daleką drogę na Warmię, by znaleźć spokój, zrozumienie i odpowiednie warunki do życia. Są to psy z różnych względów trudniejsze w adopcji, wymagające od ludzi więcej niż inne, ale mogące jednak dać od siebie bardzo dużo, jeśli tylko da im się na to szansę. Każdy z nich ma za sobą inną historię i każdy z nich jest zupełnie wyjątkowy.

Nie sposób streścić tutaj ich historii, przeszłość zresztą nie ma teraz największego znaczenia, dla nas liczy się ich przyszłość. Szaki, Gromiś, Luno, Stevie, Twingo i Lao żyją w świetnych warunkach i pod doskonałą opieką Moniki w pięknej okolicy, spokojnej i cichej, blisko natury. Żyją w licznej i zgodnej grupie psów, za współlokatorów mając koty, a za sąsiadów konie, codziennie korzystają z dostosowanych do swoich potrzeb i możliwości spacerów.

Wszyscy odzyskali tam równowagę emocjonalną i pokazali swoje prawdziwe oblicze, zrzucając z siebie piętna i odrywając przyszyte im łatki. Niektórym, dzięki przeprowadzce do Moniki, zdołaliśmy uratować życie. Są szczęśliwi i chcemy, by tacy pozostali, jednocześnie cały czas szukamy dla nich troskliwych i mądrych opiekunów, u których będą czuli się równie dobrze, co teraz.

Każdy z wymienionych tu psów czeka nie tylko na swój dom: nowy lub pierwszy w życiu, każdy z nich potrzebuje też wsparcia finansowego na pokrycie kosztów codziennego utrzymania. Zachęcamy do poznania naszych podopiecznych i zasilenia ich skarbonek.

Kontakt w sprawie adopcji: 501 173 726, 506 907 047

Udostępniajcie nasze kochane psy!

Fundacja „Głosem Zwierząt”

Numer konta: 02 1090 1362 0000 0001 4341 8429