Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

9 grudnia 2021 r.

Bohaterkami drugiej zapowiedzi oficjalnego filmu z okazji 10-lecia Fundacji Głosem Zwierząt są Michalina, Paulina, Ola i Kinga. Podoba Wam się?

Przypominamy, że w tym roku obchodzimy…

?? ??? ???????? ?ł???? ???????̨?!!!
Fundacja Głosem Zwierząt powstała w 2011 roku. Jej fundatorką była Małgorzata Prokopowicz – do dziś dobry duch fundacji, którą serdecznie przy tej okazji ściskamy! Aż ciężko uwierzyć, ale to prawda – już od dekady pomagamy zwierzętom w potrzebie!

Zaczynałyśmy jako niewielki, kilkuosobowy skład skupiony wokół przytuliska w Dopiewie, w którym mieszkało kilka psów. Dziś, jesteśmy organizacją pożytku publicznego zrzeszającą około 40 czynnie działających wolontariuszy oraz drugie tyle osób pomagających w inny sposób. W chwili obecnej pod naszą opieką przebywa ponad 150 zwierząt, psów i kotów! Przez te 10 lat nie zmieniło się jednak jedno – nikt z członków fundacji i wolontariuszy nie pobiera opłat za pracę na rzecz organizacji i jej podopiecznych. Wszyscy pomagamy, bo chcemy.

To dla nas rok ogromnych wzruszeń i czas podsumowań. Ale ponieważ jest to też kolejny rok pandemii, nie zdecydowałyśmy się na organizację wielkiej gali 10-lecia fundacji dla Przyjaciół Fundacji i Darczyńców. Świętowaliśmy we własnym gronie, a organizację wielkiego eventu odłożymy sobie ne bezpieczniejsze czasy. Nie chcemy jednak zostawiać Was z niczym – nakręciliśmy więc film o fundacji!

???? ? ??? to godzinna produkcja oparta na serdecznych rozmowach z wolontariuszami. Dzięki niej poznacie nas bliżej. Dowiecie się jak funkcjonuje dział psi, dział koci i zarząd fundacji. Spotkacie wolontariuszy w schronisku, w kociarni i podczas „kociej łapanki”. Posłuchacie o naszych codziennych smutkach i radościach. Poznacie fundację w liczbach – dowiecie się ile pieniędzy uzbieraliśmy przez 10 lat i ilu zwierzętom pomogliśmy!

Ten film to dla nas cudowna pamiątka, a dla Was ??????̨???????. Chcemy, żebyście poznali bliżej organizację, której kibicujecie, której pomagacie, na rzecz której organizujecie zbiórki i akcje pomocowe. Poznajcie osoby, od których przygarniacie zwierzęta, które odwiedzają Was podczas zapoznań przed-adopcyjnych, z którymi korespondujecie mailowo i rozmawiacie telefonicznie. Zapraszamy Was do naszego świata, do świata Fundacji Głosem Zwierząt!

W dniach 08 – 12.12 będziemy codziennie wrzucać jedną z zajawek przed ??????̨ ????????̨ ????? ??ł????????̇?????. Ten tydzień w social mediach zdominuje motyw 10-lecia FGZ.
???????? ?????̨?? ??.??, ? ???? ??ł?????!

Rozpoczynamy wielkie odliczenie! Bądźcie z nami, oglądajcie, komentujcie. Dajcie znać co myślicie. Dzięki Waszemu wsparciu i zaangażowaniu możemy działać i walczyć o lepszy los tych istot, które tego wsparcia potrzebują.

No to 3, 2, 1…