Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

5 stycznia 2022 r.

Podsumowanie roku 2021 w kocich adopcjach!

Kochani, na początku tygodnia opublikowaliśmy nasz tradycyjny Psi Telegram Adopcyjny 2021, z którego wynika, że w ubiegłym roku znaleźliśmy 71 wspaniałych domów dla naszych szczekających podopiecznych. Dziś prezentujemy Wam osiągnięcia działu kociego… tak, dobrze widzicie. Rok 2021 przyniósł 124 udane kocie adopcje. O każdej z nich przeczytasz w poniższym albumie.

Znalezienie 124 odpowiedzialnych i kochających domów wymagało od naszych wolontariuszy przeczytania ponad 300 ankiet adopcyjnych i odbycia ponad 150 wizyt przed adopcyjnych (wszak nie każda kończy się adopcją). Każdy szczęśliwie wyadoptowany kot, to godziny opieki nad nim w kociarni lub w domu tymczasowym, to leczenie, transporty, socjalizacja. To absolutnie niezliczona ilość przepracowanych godzin działu kociego, hektolitry miłości i zaangażowania. No i ktoś ten telegram też stworzył.

Psi i koci telegram adopcyjny, którymi się z Wami w tym tygodniu podzieliliśmy, to najważniejsze podsumowanie roku naszej pracy.

Dziękujemy wszystkim domom adopcyjnym. To u Was nasze wychuchane i ukochane zwierzaki znalazły bezpieczną przystań. To Wy przejęliście odpowiedzialność za nie i zadeklarowaliście mądrą opiekę przez następne lata ich życia.

Dziękujemy!

Dziękujemy też wszystkich wspaniałym wolontariuszom, którzy włożyli swoją cegiełkę do tych szczęśliwych zakończeń.
A teraz, zapraszamy do lektury telegramu >TUTAJ<!