Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

6 lutego 2022 r.

Kochani, nie będziemy ukrywać, że jak zawsze o tej porze roku, krucho u nas z finansami. Pieniądze z 1% powoli się kończą, w tym tempie wydatkowania wystarczy nam do maja. Wpływy z 1% zobaczymy dopiero w wakacje… Czas tym bardziej finansowo kruchy, że z uwagi na pandemię od ponad roku nie organizowaliśmy kwest i znanych Wam wydarzeń zbiórkowych, typu kiermasz książek, które doraźnie reperowały nasze budżety.

Wdrażamy procesy optymalizacji kosztów, musimy zaprzestać przyjmowania nowych zgłoszeń na jakiś czas.

Dobrze wiecie, że zwierzęta pod naszą opieką mają zapewnioną najlepszą opiekę weterynaryjną z możliwych, dbamy o nie i kochamy jakbyśmy leczyli własne domowe koty i psy. Taka filozofia przyświeca nam od lat – stawiamy jakość nad ilość. Nie leczymy byle gdzie, nie karmimy byle czym. Takie podejście jest jednak bardzo kosztowne, więc musimy przystopować. Z bólem serca wstrzymujemy przyjmowanie nowych podopiecznych.

Prosimy, pomóżcie nam przetrwać ten czas, wziąć oddech, uzbierać trochę pieniędzy, by dotrwać do lata i wpływów z 1%. Może uda nam się przeprowadzić zbiórkę w centrum handlowym z okazji Dnia Kota, ale póki co zachęcamy do najprostszej z możliwych formy pomocy – przelewu. Poniżej znajdziecie link do znanego portalu RatujemyZwierzaki.pl. Link kieruje od razu do profilu naszej fundacji. Jeśli zjedziecie myszką troszkę niżej, w dół tej strony, to zobaczycie wszystkie nasze aktywne zbiórki. Tylko jedna jest pełna. Może zechcecie zasilić pozostałe?

Drodzy, każde 5zł bardzo się przyda. Nie w kwotach datków, lecz w ilości przelewów siła!
Działamy od 10 lat. Robimy dobrą robotę. Znacie nas i wiecie, że nie prosimy, gdy nie musimy. Z góry dziękujemy za wszelką okazaną pomoc. Wiemy, że nie zostawicie naszych/Waszych podopiecznych bez wsparcia.