Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

28 marca 2022 r.

YOSHI
Nasz przystojniak niezmiennie prezentuje się doskonale, czego dowodem niech będzie wiosenna sesja zdjęciowa w plenerze, w klimacie wodno-wakacyjnym. Choć nie zdradził, czy rozmyślał o tym, gdzie spędzi najbliższy urlop, to wiemy z pewnego źródła, że Yoshi nie zamierza jechać na niego sam. Chętnie zabierze na niego swoją nową rodzinę, o ile pojawi się ona na horyzoncie w odpowiednim czasie i przekona do siebie naszego pucułowatego myśliciela.

O Yoshiego warto się postarać, bo jest nie tylko sympatyczny, ale i kulturalny, świetnie radzi sobie w domowych warunkach, ceni sobie komfort i wygodę, dba o czystość wokół siebie i nie lubi niepotrzebnego szumu. Grzecznie jeździ samochodem, grzecznie zachowuje się na spacerach i w ogóle na co dzień jest bardzo grzeczny. Jest psem zdrowym i wesołym, ma poczucie humoru i uwielbia spędzać czas na łonie natury i czuć pod łapami miękką ziemię, nie czuje się dobrze wśród miejskiego zgiełku.

Yoshi ma około 4 lat i przed sobą całe życie, które chciałby spędzić u boku oddanych sobie ludzi. Trudno o bardziej odpowiedni czas na adopcję niż nabierająca rumieńców wiosna, więc liczymy na to, że Yoshi już niedługo zamieni dom tymczasowy na stały. Bardzo prosimy o udostępnianie naszego japońskiego przyjaciela, ostatnim razem pobił rekordy udostępnień na naszej stronie, oby tym razem było podobnie.

Kontakt w sprawie adopcji: 501 173 726, 506 907 047