Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

28 marca 2022 r.

YOSHI
Nasz przystojniak niezmiennie prezentuje się doskonale, czego dowodem niech będzie wiosenna sesja zdjęciowa w plenerze, w klimacie wodno-wakacyjnym. Choć nie zdradził, czy rozmyślał o tym, gdzie spędzi najbliższy urlop, to wiemy z pewnego źródła, że Yoshi nie zamierza jechać na niego sam. Chętnie zabierze na niego swoją nową rodzinę, o ile pojawi się ona na horyzoncie w odpowiednim czasie i przekona do siebie naszego pucułowatego myśliciela.

O Yoshiego warto się postarać, bo jest nie tylko sympatyczny, ale i kulturalny, świetnie radzi sobie w domowych warunkach, ceni sobie komfort i wygodę, dba o czystość wokół siebie i nie lubi niepotrzebnego szumu. Grzecznie jeździ samochodem, grzecznie zachowuje się na spacerach i w ogóle na co dzień jest bardzo grzeczny. Jest psem zdrowym i wesołym, ma poczucie humoru i uwielbia spędzać czas na łonie natury i czuć pod łapami miękką ziemię, nie czuje się dobrze wśród miejskiego zgiełku.

Yoshi ma około 4 lat i przed sobą całe życie, które chciałby spędzić u boku oddanych sobie ludzi. Trudno o bardziej odpowiedni czas na adopcję niż nabierająca rumieńców wiosna, więc liczymy na to, że Yoshi już niedługo zamieni dom tymczasowy na stały. Bardzo prosimy o udostępnianie naszego japońskiego przyjaciela, ostatnim razem pobił rekordy udostępnień na naszej stronie, oby tym razem było podobnie.

Kontakt w sprawie adopcji: 501 173 726, 506 907 047