Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

12 marca 2022 r.

Olo jest świetny – taki opis może i nie wyjaśnia wiele, ale w gruncie rzeczy daje pełny obraz tego, jaki jest ten pies. Po prostu świetny. Sympatyczny do otoczenia, pewny siebie, wesoły, samodzielny, spokojny – zalet mu nie brakuje bez dwóch zdań. Mamy nadzieję, że szybko uda nam się znaleźć dla niego dobry dom, żeby nie musiał już więcej marnować swojego cennego czasu. Ola poznaliśmy w miejskim schronisku w Białogardzie. Nie wiemy jaka jest jego historia, czy został z premedytacją porzucony, czy też wyszedł na wycieczkę, z której nie dane mu było wrócić na swoje podwórko. Faktem jest natomiast to, że nikt go nie szukał, zresztą jak wielu innych psów.

Zabraliśmy Ola ze schroniska do hotelu dla psów i mocno wierzymy w to, że nie przyjdzie mu tam zbyt długo czekać na przeprowadzkę do nowego domu. Olo bardzo chętnie chodzi na spacery i zachowuje się w ich trakcie tak, jak można by podejrzewać, czyli bardzo dobrze. Z wielkim zainteresowaniem węszy i sprawdza wszystkie dostępne kąty, nie szarpie smyczy i nie zamierza nigdzie uciekać. Trzyma się blisko grupy i jest w kontakcie z ludźmi, a na dodatek jest bardzo przyjaźnie nastawiony do innych psów, których obecność, czy pojawienie się nie robią na nim żadnego wrażenia i nie wywołują w nim niepotrzebnych emocji – zachowuje się po prostu jak dorosły, zrównoważony pies.

Szukamy dla niego dobrego domu, w spokojnej i podmiejskiej okolicy z łatwym dostępem do terenów zielonych, na które Olo będzie mógł chodzić na codzienne spacery. Jest dużym psem, więc nie powinien zamieszkać w bloku, lepiej będzie się czuł w domu z ogrodem. Olo jest zdrowy i młody – ma ok. 3 lat. Nie każ mu długo na siebie czekać!

Kontakt: 501 173 726, remik@glosemzwierzat.pl
Prosimy o udostępnianie