Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać


18 kwietnia 2022 r.

Karmelek już od dłuższego czasu próbuje uzbierać na swoje leczenie. Nie ma się co oszukiwać – zbiórka nie idzie dobrze, wciąż nie mamy nawet połowy potrzebnej kwoty ?
Kilkanaście dni temu, gdy kociak z każdym dniem stawał się coraz słabszy, postanowiliśmy zaryzykować i mimo braku gwarancji powodzenia zbiórki, zamówiliśmy pierwsze dawki leku – na tyle mogliśmy sobie pozwolić. Od czasu wdrożenia leczenia stan kotka jest wyraźnie lepszy, Karmelkowi wrócił apetyt i siły. Kuracja działa i to ogromnie cieszy.
My jednak stoimy przed realnym problemem skąd wziąć środki na kolejne dawki, które trzeba zaraz zamówić by kontynuować leczenie i nie zmarnować szansy którą daliśmy kociakowi niejako na kredyt ? Wiemy, że na kolejne dawki nie mamy już skąd wziąć, bo przed nami do zapłacenia bieżące rachunki, faktury za leczenie wszystkich podopiecznych, zakup podstawowej karmy do kociarni.
Karmelkowi kończy się czas, dlatego znów musimy prosić: pomóżcie nam w zebraniu środków na następna dawkę leczenia ratującego życie.
Każda złotówka, każde udostępnienie przybliża nas do podarowania zdrowia temu maluchowi.