Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

19 kwietnia 2022 r.

Coen jest młodym, ok. 3-letnim pięknym psem w typie owczarka niemieckiego, który błąkał się po terenie naszej podpoznańskiej gminy. Mocno wierzyliśmy w to, że ktoś go szuka i szybko odbierze z boksu, jednak stało się inaczej i tym samym Coen zasilił szeregi psich podopiecznych naszej fundacji.

Od samego początku zrobił na nas bardzo pozytywne wrażenie, jest miłym psem, przyjaźnie nastawionym do ludzi, chętnie spędzającym czas w lesie i na łąkach, lubiącym spacerować i relaksować się na świeżym powietrzu. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, reaguje jak się go zawoła, lubi dotyk i często podstawia brzuch do głaskania. Dobrze komunikuje się z psami, zwłaszcza towarzystwo suczek bardzo mu odpowiada. Szukamy dla niego dobrego domu w spokojnej okolicy, gdzie będzie mógł odpocząć po schroniskowych trudach i zaznać normalnego, ustabilizowanego życia.

Najlepiej by było, gdyby Coen zamieszkał w domu z ogrodem w miejscu z łatwym dostępem do terenów zielonych, gdzie będzie mógł chodzić na regularne, codzienne spacery. Nie zostanie wydany do życia wyłącznie na dworze, w kojcu lub na łańcuchu przy budzie.

Coen jest zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony i zabezpieczony przeciwko pasożytom zewnętrznym oraz wykastrowany.

Kontakt: 501 173 726, remik@glosemzwierzat.pl