Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

4 kwietnia 2022 r.

Dziś jest Dzień Bezpańskich Zwierząt i przedstawiamy naszą Wenkę z Ukrainy do adopcji ??
Niespełna roczna Wenka jest suczką bardzo sympatyczną i wesołą, ale jednocześnie wrażliwą i delikatną. Przyjechała do nas z ogarniętej wojną Ukrainy, po podróży była zmęczona i zestresowana, ale nie wpłynęło to na jej energię i stosunek do otoczenia. Widać po niej, że lubi życie, jest pozytywnie nastawiona do świata i choć czasami brakuje jej jeszcze pewności siebie, to przy delikatnym wsparciu bardzo dobrze radzi sobie w wielu sytuacjach.

Wenkę cechuje przyjazne podejście zarówno do ludzi, jak i do psów, które dają jej oparcie w świecie i pomagają zrozumieć nieznane jej zjawiska. Doskonale się z nimi komunikuje i mimo młodego wieku jej zachowanie jest bardzo dojrzałe. Spacer z nią to czysta przyjemność, Wenka nie ciągnie na smyczy, nie wyrywa się, spokojnie przemierza leśne ścieżki zajmując się tym, co ją interesuje. Choć jest mocno wychudzona, nie widać po niej, aby doskwierały jej jakiekolwiek dolegliwości zdrowotne.

Chcielibyśmy znaleźć dla niej dom najlepszy z możliwych, w spokojnej i przyjaznej psom okolicy, z wrażliwymi, empatycznymi opiekunami. Wenka może zamieszkać w domu z innymi zwierzętami. Jest nieduża, w tej chwili waży 14 kg i powinna przytyć ok. 2 kg. Sunia jest zdrowa, wykastrowana, ma aktualne szczepienia i jest zabezpieczona przeciwko pasożytom wewnętrznym i zewnętrznym.

Kontakt: 663 235 754, paulina@glosemzwierzat.pl
Bardzo prosimy o udostępnianie naszej Wenki