Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

27 maja 2022 r.

Bernenka Figa jest młodą, około 2 letnią suczką, dla której szukamy dobrego domu w spokojnej okolicy, blisko terenów zielonych i przyjaznych psom.
Dziewczyna od szczeniaczka mieszka na podwórku, na szczęście w towarzystwie drugiego, starszego psa, i to właściwie tyle, jeśli chodzi o jakieś pozytywne aspekty w jej życiu. Nie ma za bardzo okazji, aby opuścić podwórko, ponieważ na spacery wychodzi tylko raz w tygodniu, nie ma też kontaktu z ludźmi, bo nigdy nie jest wpuszczana do domu i nikt nie spędzą z nią czasu na podwórku. Mimo wszystko pozostaje psem wesołym i energicznym, jest bardzo towarzyska w stosunku do ludzi, umie też radzić sobie w kontaktach z obcymi psami. Ładnie chodzi na smyczy i spacer z nią to sama przyjemność.
Biorąc pod uwagę fakt, że nie ma zaspokojonych większości swoich potrzeb, Figa jest psem dosyć zrównoważonym, rzadko ulega frustracji, jedynie od czasu do czasu ukradnie wycieraczkę i skacze z emocji podczas powrotu właścicieli z pracy.
Bliski kontakt z ludźmi jest dla Figi wartością nadrzędną, szuka uwagi i mocno liczy na wsparcie w trudnych dla siebie sytuacjach, ale potrzebuje też rozsądnego stawiania granic, bo czasami, gdy za bardzo jej zależy, potrafi być nieco nachalna.
Figa może zamieszkać w domu z innymi psami, ważne, żeby były to psy spokojne, zrównoważone i pewne siebie. Jeśli miałaby zamieszkać z dziećmi, to ze starszymi. Jest zdrowa, ma aktualne szczepienia i jest odrobaczona.
Kontakt: 506 907 047
Prosimy o udostępnienia ❤
Pięknie dziękujemy za cudowną sesję zdjęciową Fabryka Kadrów ❤