Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

29 maja 2022 r.

Ogłaszamy nabór na e-wolontariuszy!
Chcesz pomóc bezdomnym psom trafić do domów? E-wolontariat może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Wszystkich zainteresowanych prosimy o przeczytanie postu do końca, dla każdego znajdzie się odpowiednia forma pomocy.
Bezdomne psy najbardziej potrzebują kochających domów, żeby do nich trafić konieczne jest ogłaszanie ich w internecie. Pod opieką mamy aktualnie około 50 psów z różnych schronisk, niestety porzuconych zwierząt nie ubywa a przybywa. Dlatego potrzebujemy pomocy w ich ogłaszaniu.
Na czym polega e-wolontariat? Właśnie na ogłaszaniu psów. Gdzie? W różnych miejscach (różne portale jak facebook, instagram itp., grupki na takich portalach oraz strony www jak gratka). My szykujemy posty, zdjęcia oraz grafiki a zadaniem e-wolontariuszy jest publikowanie ich.
Kto może zostać e-wolontariuszem? Każdy to ma odrobinę czasu i chęci. Jeśli jesteś zainteresowany prosimy o zgłoszenie się poprzez napisanie maila – psierki@gmail.com – w zależności jakim czasem dysponujesz dobierzemy Ci odpowiednie zajęcie.
Prosimy o zgłoszenia osoby, które chciałyby zająć się tym troszkę dłużej niż jednorazowo. Jeśli ktoś chce pomóc jednorazowo prosimy o zaznaczenie tego w mailu, wyślemy ogłoszenie wybranego psa.
E-wolontariuszy nie obowiązuje żadna umowa.
Jeśli nie możesz pomóc prosimy o udostępnienie tego postu. Może masz jakiś pomysł na działanie, które może pomóc naszym psom znaleźć domy?
Razem możemy więcej!
Dziękujemy! ❣️