Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

6 maja 2022 r.

Pamiętacie 3 zasady wolontariusza opisywane przez nas w poście o kotach z Mielna?
1. Nie wychodź z domu, gdy nie musisz,
2. Nie rozglądaj się bo z pewnością spotkasz zwierzaka w potrzebie,
3. Jeśli już wyjdziesz i spotkasz – zorganizuj sensowną pomoc.
No to kolejny raz – organizujemy pomoc.

W Krynicy Zdrój są fajne sanatoria i uzdrowiska. W Krynicy Zdrój jest też schronisko dla bezdomnych zwierząt, a w nim mieszka szczeniak Puszek. Ma niecałe 4 miesiące, jest zdrowy, przymilny, bardzo kontaktowy (co widać na zdjęciach). Na spacerkach ciekawski, chętnie nawiązuje kontakt się z innymi psami, aczkolwiek jest względem nich spolegliwy.
W Krynicy szanse na adopcje ma nikłe, od 6 tygodni nikt o niego nie zapytał. Zaprzyjaźniona z FGZ osoba podczas pobytu w sanatorium codziennie wyprowadzała Puszka na spacer i serce jej pękło pod koniec pobytu, gdy przyszło wracać do Poznania i zostawić Puszka w schronisku. Niestety, sama ma i psy i koty w domu, nie może sobie pozwolić na kolejnego…
Szukamy więc domu dla Puszka, przy współpracy z Krynickim schroniskiem. Jeśli znajdziemy odpowiedzialny, kochający dom – dobra dusza zapewnia transport.

Prosimy jedynie o bardzo dobrze przemyślane zgłoszenia. Puszek będzie zobowiązaniem na długie lata, ale z pewnością też – ogromną radością, promykiem i miłością!
Jak adoptować? Przeczytaj… w 1 kroku wypełnij ankietę⬇️
https://glosemzwierzat.pl/adopcje/adopcje-zasady/

P.S. Pierwsza kotka z Mielna już wysterylizowana.