Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

20 czerwca 2022 r.

Meliska trafiła do nas ze schroniska z zaatakowanej wojną Ukrainy. Dziś jest już bezpieczna i nie może doczekać się swojego domu.
Meliska to jeszcze szczeniak, który jak na malucha przystało, jest bardzo ciekawy świata. Chętnie zwiedza różne zakamarki: psoci w krzakach, kładzie się w kałużach i nurkuje w nich szukając skarbów. Melisa uwielbia bawić się i wygłupiać. Na każdym kroku pokazuje, że jest jeszcze dzieckiem, jednak (szczególnie przy innym dorosłym psie) potrafi opanować swoją dziecięcą duszę i ze spokojem towarzyszyć kompanom od spacerów. Melisa bardzo ładnie chodzi na smyczy i współpracuje z człowiekiem. To cudowna sunia, która chce cieszyć się każdą chwilą życia, a aby móc to robić koniecznie musi znaleźć dom równie świetny jak ona sama. Może czeka właśnie na Ciebie?
Szukamy dla Meliski domu świadomego psich potrzeb i natury. Domu, który pozwoli Melisie poznawać świat i z przyjemnością będzie obserwował jak uczy się i dorasta. Mała doskonale dogaduje się z innymi psami, lubi ich towarzystwo i może zamieszkać w domu, gdzie są już psy. Na koty reaguje bardzo pozytywnie i jest przyjacielsko nastawiona. Jest młodziutka – ma niecały rok i jest malutka – waży 10 kg. Powinna zamieszkać w spokojnej, zielonej okolicy.
Kontakt: 663 235 754
Prosimy o udostępnianie