Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Dziękujemy

18 czerwca 2022 r.

Nana to młodziutka, urocza, wesoła i energiczna suczka w typie psów gończych. Ma około 2 lat, a przed sobą całe życie, które mamy nadzieję spędzi w miejscu spokojnym i dopasowanym do swoich potrzeb i temperamentu.
Wróciła niestety z adopcji, a my stoimy przed zadaniem znalezienia jej nowego domu. Musi to być dom bez małych dzieci, ale mogą w nim mieszkać inne psy, z którymi Nana umie się komunikować, w szczególności z mniejszymi oraz tej samej wielkości, co ona, większych czasem się trochę boi. W domu jest spokojna, gdy zapewni się jej odpowiednie warunki i zadba o ciszę i spokój, sunia wycisza się wtedy i wypoczywa. Na spacerach czasami ciągnie jeszcze na smyczy, ale zachowanie to ulega stałej poprawie.
Zależy nam na znalezieniu dla niej dobrego domu, w bardzo spokojnej okolicy, wolnej od miejskiego zgiełku. Nana uwielbia spacery po lesie i łąkach, lubi pływać i byłoby cudownie, gdyby mogła mieszkać w miejscu, w którym czułaby się komfortowo, mogąc realizować swoje pasje. Sunia jest zdrowa i wykastrowana. Mamy nadzieję, że już wkrótce Nana zamieszka z kochającymi i wyrozumiałymi ludźmi
Kontakt: 501 173 726; 506 907 047
Prosimy o udostępnienia naszej pięknej Nany