Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

2 czerwca 2022 r.

Szukamy dobrego domu dla naszego Nacho, psa bez wątpienia nietuzinkowego, z którym warto się kolegować, bo potrafi wnieść do swojego otoczenia bardzo dużo pozytywnej energii. Jest psem radosnym i pogodnym, lubiącym poznawać świat, odważnym i ceniącym sobie samodzielność, ale jednocześnie nie jest typem samotnika, który sam sobie sterem i okrętem.
Nacho jest towarzyski, lubi spędzać czas z ludźmi, w stosunku do których jest zawsze miły i otwarty, tak samo w stosunku do dzieci. Na spacerach ładnie chodzi na smyczy i jest ogólnie grzeczny, uwielbia kontakt z przyrodą i chętnie spędza czas na świeżym powietrzu. W domu jest spokojnym towarzyszem, ceniącym sobie bliskość z człowiekiem, wygodne miejsca do spania, smaczne jedzenie i duży ogród, na którym chętnie wyleguje się na słońcu. Jest psem zdrowym i wykastrowanym, posiada aktualne szczepienia, jest regularnie odrobaczany i zabezpieczany przeciwko pasożytom, ma około 4-5 lat.
To przepiękny pies w typie akity. Nacho po dwóch latach wrócił z adopcji do schroniska, co bardzo przeżył. Na szczęście szybko znaleźli się ludzie, którzy wzięli go do siebie i się nim opiekują do czasu znalezienia domu stałego. Nacho ma teraz wszystko co do szczęścia potrzebne, a i ucieczki, które były powodem oddania go z adopcji, są tylko mglistym wspomnieniem. Wystarczyły regularne i długie spacery – taka niespodzianka. Martyna i Mariusz bardzo dziękujemy ❤
Kontakt: 506 907 047, paulina@glosemzwierzat.pl