6 czerwca 2022 r.
Sting do tej pory miał pecha. Nie chcemy jednak rozgrzebywać negatywnych wibracji związanych z jego przeszłymi doświadczeniami z ludźmi, więc skupimy się na pozytywach. Co było, to było, teraz ma być lepiej!
Kocur ma około 5 lat i mieszka w schronisku w Dopiewie. Imię zawdzięcza swojemu zamiłowania do śpiewania – lubi w ten sposób komunikować się ze swoimi opiekunkami ze schroniska – śpiewa co u niego słychać i/lub co by zjadł na kolację. Jeśli zostanie u nas dłużej, to chyba nagramy płytę autorską.\
Póki co jednak, szukamy dla niego domu wśród ludzi, którym smakuje kociwłos w kapuczinie. Jak widać na zdjęciach, Sting lubi sobie pomaczać ogon w kawie wolontariuszy.
A z takich podstaw, to:
– potrzebuje czasu, by zaufać (doświadczył w życiu bardzo wielu zmian),
– nie przepada za hałasem, woli ciszę (niekoniecznie idealny kot do mieszkania z dziećmi),
– lubi spać na kolanach opiekunki, przyjacielski,
– zdrowie: odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany, w trakcie diagnostyki
– dobrze żyje z innymi kotami
Szukamy dla Stinga nawet domu tymczasowego, ale takiego, który nie odda go po miesiącu, bo wakacje, bo coś tam…
Przeczytajcie więcej o idei domu tymczasowego
Prosimy o przemyślane deklaracje