Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

5 lipca 2022 r.

Shelby trafił do nas jak wiele psów trafia do schroniska – bez historii. Nie wiemy co spowodowało, że znalazł się na ulicy.
Gdy trafił pod naszą opiekę liczyliśmy, że ktoś szybko zgłosi się po młodego i ładnego pieska, niestety tak się nie stało…
Dziś Shelby zostawia za sobą przeszłość i szuka nowego domu. Shelby jest młody, ma około 3-4 lat, a wyglądem odrobinę przypomina beagla, chociaż oczywiście jest rodowodowym kundelkiem.
Jego pierwsze spacery w schronisku pokazały nam, że wcześniej prawdopodobnie nie znał smyczy ani obroży. Szybko jednak zrozumiał, że ich zakładanie oznacza wyjście poza boks na spacery, które po prostu uwielbia. Spacer z nim to zawsze miło spędzony czas, nasz „bajgielek” pięknie chodzi na smyczy i z każdym wyjściem pokazuje jak bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem.
Shelby jest ciekawski i chętnie poznaje okolicę, unikając przy tym kałuż i błota, bo jak się okazało jest czyścioszkiem. Fajnie dogaduje się z miłymi psami, przypuszczamy, że z pewnym siebie kotem również może zamieszkać. Jest zdrowy i średniej wielkości – waży 19 kg.
Kontakt: 506 907 047, paulina@glosemzwierzat.pl
Prosimy o udostępnienia naszego kochanego Shelby’ego