Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

7 sierpnia 2022 r.

Apolonia i Cosima – zdjęcia niepozowane, historia niekoloryzowana.

Witajcie w świecie kociego anioła – matki kotki Apolonii – i jej diabelskiego nasienia – córki Cosimy. A było tak…

Telefon od mieszkanki Dąbrówki pod Poznaniem (Gmina Dopiewo – strona oficjalna) – na ogródek przyszła kotka z kociakiem, nie możemy ich zatrzymać, prosimy o pomoc. To tak w skrócie. Najważniejsze jest jednak to, że myślałyśmy, że przyjmujemy pod dach kociarni dwa słodkie kotki, podczas gdy przyjęłyśmy słodką kotkę i małego szatana.

Apolonia jest młodziutka, ma około roku, jest niezwykle delikatna, piękna i… cierpliwa. Matczyna miłość znosi bowiem wszelkie niedogodności macierzyństwa, a w przypadku Cosimy, tych niedogodności jest bez liku. Cosima rojbruje w swojej klatce ile sił w łapach, przekopuje kuwetę, wspina się po kratach klatki, wspina się po matce. Podgryza, zaczepia, nie daje spać, bawi się jej ogonem nieustannie, nawet wtedy, gdy ta próbuje w spokoju skorzystać z kuwety. Tym samym, kotka Apolonia ląduje na naszej „wall of fame” jako najbardziej cierpliwa mama roku!

Dziewczyny wkrótce będą gotowe do adopcji, a zatem jawi się nadzieja, że Apolonia zostanie wyzwolona i energia Cosimy przeniesie się na jej nowego człowieka.

My nie zniechęcamy! My po prostu nie ściemniamy!