Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

30 sierpnia 2022 r.

ZAADOPTUJ KOBIEGO!

Kobi jest kolejnym dowodem na to jak ważna rolę dla naszych podopiecznych pełnią DOMY TYMCZASOWE.

Kocurek był jednym z najbardziej przerażonych dzikusków. Syczał, chował się… zupełnie niepotrzebnie o czym sam się przekonał jak trafił do domu Emilii, gdzie w towarzystwie rezydenta nauczył się jak się żyje w domu.
Kobi też bardzo polubił towarzyszyć przy grach komputerowych – idealny kot dla FANA GIER!

A tak pisze o nim dt:

„Kobi to roczny kocurek, który uwielbia spać na grzbiecie i rozwalać
się wszędzie, pokazując jaki to on nie jest długi i zgrabny. Nic dziwnego, ma gęsta, lśniącą sierść i czeka na swojego człowieka w DT już prawie 6 miesięcy!
Uwielbia inne koty, to one pomogły mu się otworzyć przed człowiekiem. Kobi był bardzo bojaźliwy, ale daje się już głaskać, szczególnie jak jest zaspany no i jak masz dla niego jedzonko.
Jest bardzo grzeczny, zawsze reaguje na imię. Podchodzi z ciekawością do laptopa lub telewizora, siada obok by oddać się seansowi.
Kobi ma również zdolności kabaretowe. I wokalne! Brzmi jakby urwał się z jakiejś z kreskówki, miauczy w tonie basu, głęboko i dźwięcznie. A mruczy tak, ze go słychać z drugiego końca pokoju. Jest gadatliwy, ale spokojnie, ucisza się na noc, dostosowuje swój rytm dobowy do człowieka.
Podsumowując Kobi jest super ugodowym współlokatorem, nie sprawia żadnych problemów, rozśmiesza nawet, gdy nie jest Ci do śmiechu i stopniowo coraz bardziej ufa miziankom.
Będą z niego koty!”

Jak adoptować kotka z fundacji? Przeczytaj: