Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Dziękujemy

27 września 2022 r. 

Gruszka trafiła do schroniska po tym jak została znaleziona z ogromną raną na szyi… Weterynarz określił, że jest to ślad po rozległym i zaniedbanym pogryzieniu. Baliśmy się, że Grusi nie uda się uratować, na szczęście jednak po zabiegu szybko odzyskała siły i dziś koszmarna rana jest już w pełni wygojona.

Gruszka od razu skradła nasze serca i mamy nadzieję, że jej uroda, wzrok i cudowny charakter szybko zauroczą również kogoś, kto będzie mógł zabrać Gruszkę do swojego domu. Nasza dziewczynka jest przemiła i towarzyska, bardzo chętnie spędza czas z człowiekiem i zawiera nowe znajomości. Na spacerze nie sprawia żadnych problemów – ładnie chodzi na smyczy, mija samochody, przechodniów i inne psy. Gruszka bardzo dobrze dogaduje się z innymi psami, jest pewna siebie i delikatna, akceptuje również koty. Bez przeszkód może zamieszkać w domu, gdzie są już inne zwierzęta.

Gruszka na swój nowy dom czeka w domu tymczasowym, w którym bardzo szybko się zaaklimatyzowała, momentalnie znalazła drogę na kanapę i nawet pod kołdrę, a przez swoją opiekunkę określana jest jako idealna. Dziewczyna dobrze czuje się w mieszkaniu, bez problemu zostaje sama w domu, nie ma żadnych problemów z samodzielnością oraz zachowywaniem czystości. Z całego serca polecamy Grusię do adopcji, ta cudowna suczka zasługuje na wszystko co najlepsze!

Gruszka jest średniej wielkości, waży 22 kg i ma ok. 5 lat.

Kontakt w sprawie adopcji: 501 173 726