Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Dziękujemy

9 grudnia 2022 r.

Wczoraj wydarzył się u nas cud, nawet nie jeden, a dwa.

Stefcia – nieduża sunia, która została oddana do schroniska przez swoich właścicieli z wieloma guzami, w tym z rozpadającym się guzem z martwicą – z kliniki pojechała prosto do domu tymczasowego i będzie otoczona nareszcie najlepszą opieką, jaką od zawsze powinna mieć.

Krakersik – kochany starszy piesek, którego zabraliśmy ze schroniska w zachodniopomorskim, z paraliżem tylnych łapek. Został u nas przebadany we wszystkie strony, łącznie z tomografem z kontrastem. Niestety zbyt wiele czasu minęło od pierwszych objawów i operacja na kręgosłup nie ma sensu – najważniejsze jest to, że z kliniki wyszedł prosto do domu tymczasowego i to w dodatku do osoby, która kształci się na fizjoterapeutę zwierząt, więc będzie miał zapewnioną codzienną rehabilitację i masaże. Lepszego rozwiązania nie mogliśmy sobie wymarzyć – niebawem zaczniemy się rozglądać za wózeczkiem dla Krakersika.

Prosimy o wsparcie tej dzielnej dwójki i bardzo dużo polubień posta dla naszych dziewczyn, które podjęły się opieki nad nimi. Obu Asiom – DZIĘKUJEMY!!!

Bardzo prosimy o wsparcie.

Fundacja Głosem Zwierząt
02 1090 1362 0000 0001 4341 8429
Z dopiskiem: Stefcia lub Krakers