Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

4 stycznia 2023 r.

GRZECZNOŚCIOWO*

Niestety nasza kociarnia jest przepełniona, dlatego nie możemy przyjąć kotów do nas 🙁 To koci seniorzy, którzy potrzebują domu.
Prosimy PRZECZYTAJ I UDOSTĘPNIJ prośbę Pani Anny:
„Dzień dobry,
Potrzebuję pomocy w znalezieniu domu dla 3 kotów
(NIE MUSZĄ BYĆ RAZEM).
Starsza osoba, która się nimi zajmowała do tej pory, nie ma już takiej możliwości i chcemy im jak najszybciej znaleźć nowe rodziny.
Wszystkie 3 koty uwielbiają być głaskane, siedzieć na kolanach i spać w łóżku z właścicielem. Wszystkie kotki są po sterylizacji.
1. Xena (zdjęcie całego kota na kanapie) to 10-letnia kotka. Bardzo żywa, lubi się bawić, lubi towarzystwo innych kotów.
2. Tigra to 12-letnia kotka, która musi przyjmować specjalną karmę dla kotów, które mają problem z układem moczowym. Jeżeli je odpowiednią karmę nie ma z nią żadnych problemów. Obecnie je Royal Canin Veterinary Feline Urinary S/O.
3. Białka (biały kotek) – ok 10-letnia kotka odratowana z osiedla. Bez zębów (ktoś ja prawdopodobnie skopał na tyle mocno, że trzeba było jej usunąć wszystkie zęby, bo były połamane). Jest niewychodząca. Z braku zębów może sobie nie poradzić na dworze sama. Z innymi kotami dogaduje się średnio. Kotka musi przyjmować karmę w formie papki. Kotka posiada czip.
Każdy z kotów do nowego domu pojedzie ze swoją kuwetą, miskami.
Koty przebywają w Poznaniu.”
kontakt telefoniczny 693051193

*Fundacja nie bierze udziału w procesie adopcyjnym