
21 stycznia 2023 r.
Bambi to mała ocalona sunia. Ocalona, bo już jako szczenię przeżyła piekło 🙁
Najważniejsze, że jest już bezpieczna i może poznać, że człowiek to tak naprawdę opiekun, przyjaciel, rodzina!
Trafiła do domu tymczasowego ze złamanym ogonkiem w wielu miejscach. Złamanie leczyliśmy kilka miesięcy, ponieważ Bambi wciąż nerwowo lizała ranę na ogonku. Ostatecznie ogonek trzeba było amputować. Niestety takie są skutki silnego stresu i bólu jaki przeżył ten mały piesek.
Bambi jest śliczną filigranową i zgrabną sunią, w wieku 1,5 roku i wadze zaledwie 5 kg. Jest wysterylizowana.
Pragnie bliskiego towarzystwa człowieka. W domu tymczasowym jest czwartym psem i walczy o uwagę. Jest zazdrosna.
Bambi choć maleńka i słodka – to nie maskotka!
Potrzebuje wytyczenia granic, co jej wolno, a co nie. Nie toleruje kotów i dzieci. Uwielbia biegać i gonić się z małymi psami.
Człowiek, który adoptuje Bambi musi być przygotowany na pracę z pieskiem. Szukamy osoby cierpliwej, posiadającej doświadczenie z pieskami po przejściach.
Chcesz wiedzieć więcej – zadzwoń 501-066-460 dom tymczasowy Joanna
Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie ankiety.