Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

31 stycznia 2023 r.

„Cześć, to ja Krówka! Jestem 6-miesięczną, uroczą kotką o nietypowym imieniu.
Przemiły charakter i uroczy wygląd-łaciate futerko spowodowały, że nazwano mnie Krówką. Razem z moim rodzeństwem bratem Raczkiem i siostrą Kukułką pojawiłam się na świecie w czerwcu.
Urodziliśmy się na terenie ogródków działkowych, skąd razem z mamą zostaliśmy zabrani do domu, który nazywa się kociarnia. Nie rozumiałam dlaczego musimy tam jechać. Ciocie, które się nami zaopiekowały tłumaczyły, że zbliża się zima i nie możemy pozostać bezdomnymi kotami. Mówiły, że pojedziemy na wycieczkę. Zabrały nas do nieznanego miejsca, do weterynarza. Inaczej wyobrażałam sobie tą wycieczkę.
Byłam bardzo nieufna wobec ludzi. Mój brat powiedział mi, że ludzie to dziwne stworzenia, które ciągle nam się przyglądają i na nasz widok wydają z siebie dziwne dźwięki. Z czasem polubiłam towarzystwo ciotek. Okazało się, że dają nam codziennie dobre jedzonko, bawią się z nami i głaszczą nasze futerka. Zdecydowanie ludzie dają się lubić. Szczególnie wtedy, gdy przynoszą smakołyki. Uwielbiam bawić się z nimi piłką i jeść paszteciki.
Bardzo chciałabym znaleźć opiekuna, który zrozumie, że potrzebuję czasu, by zaufać człowiekowi. Jestem nieśmiała, ale jeśli zadbasz o mnie będę najlepszym kotem na świecie. Pamiętaj, że nic tak nie poprawia humoru jak prawdziwy przyjaciel.”
Krówcia
Jej rodzeństwo już ma dom, a ona czeka 🙁
Koniecznie wypełnij ankietę by zabrać Krówkę do domu.
Krówka przebywa w kociarni w Poznaniu, więc możesz pomóc w inny sposób.

Warto przeczytać: