Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

27 stycznia 2023 r.

Z ogromnym żalem przekazujemy Wam informację, że parę dni temu pożegnaliśmy Łapka.
ŁAPEK był jednym z naszych dzielnych cukrzyków! Walczyliśmy o niego cały czas. Walka była trudna, bo kotek był zarażony wirusem nabytego niedoboru immunologicznego, co zdecydowanie nie ułatwiało nam zadania.
Jednak dzięki cudownej, odpowiedzialnej opiekunki Ani z domu tymczasowego, który w ostatnim roku stał się już dożywotnim tymczasem, to Łapek przeżył radosne 3 lata.
A tak o nim pisze Ania:
„Łapka będzie mi brakować, był wyjątkowy.
Nie spodziewałam się, że taki dziadeczek działkowiec będzie mi się gramolił pod ramię do spania, że będzie się bawił z Cosmo jak mały kociak, ganiając po pokoju, ani że będzie oglądał ze mną seriale, leżąc mi na kolanach, ani że się przekonam, że kotom cukrzykom smakują takie zaskakujące produkty jak kawa z mlekiem czy sok pomarańczowy. Nauczyłam się przy nim refleksu, utrzymywać porządek w kuchni, a przede wszystkim jeść obiad trzymając spaghetti nad głową.
Łapek zawdzięcza bardzo dużo kilku opiekunom, bo mogłam liczyć na pomoc rzetelnych i oddanych osób. Czułam się bardzo zaopiekowana w tej przygodzie z Łapkiem i dobrze było być domem tymczasowym dla Łapka z Wami.”
Ania (i smutny Cosmo)

Śpij Nasz Kochany… Jeszcze kiedyś się spotkamy

—————————————————–
Możesz dać kotu dom tymczasowy? Przejdź tutaj.