Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

27 lutego 2023 r.

PAMIĘTAJ O NAS! PRZEKAŻ NAM 1,5% z podatku dochodowego.
Jesteśmy organizacja non-profit działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta i dbać o środowisko potrzebne jest nam Wasze wsparcie, które Was nic nie kosztuje, a nam pomoże nadal realizować misję pomocy dla naszych braci mniejszych i środowiska.
Przekazane darowizny możesz odliczyć od dochodu przy rozliczeniu PIT (do 6% dochodu rocznego) lub CIT (do 10% dochodu rocznego).
W ten sposób nie tylko wspierasz naszą działalność charytatywną, ale i zmniejszasz kwotę podatku do zapłacenia w danym roku!
Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1,5% należnego podatku w bardzo prosty sposób – wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000373309.
JAK ROZLICZYĆ PIT ?
Możesz skorzystać z zewnętrznej pomocy i rozliczyć PIT online za pomocą programu PITAX, który pozwala rozliczać programem lub w wygodny sposób online. Możesz również skorzystać z formularzy i rozliczyć PIT samodzielnie, do których linki umieściliśmy poniżej. W razie problemów skorzystaj z naszej pomocy i zadzwoń do nas, pomożemy.