Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Dziękujemy
8 lutego 2023 r.
Hejka, jestem Wesołek!
Mam opowiedzieć coś o sobie, ale tak naprawdę niewiele pamiętam z mojego życia zanim trafiłem tu gdzie mieszkam. Opowiem, więc co u mnie obecnie słychać.
Mieszkam sobie teraz w domu z ludźmi i kocią koleżanką. Podobno tylko tymczasowo, bo szukają dla mnie nowego miejsca na stałe.
I wiecie co?
Bardzo dobrze!
Ta kotka, z którą mieszkam jest jakaś dziwna. W ogóle nie chce się bawić. Nie rozumiem tego. Jak nie chce się bawić to po co tak macha ogonem i prowokuje ja się pytam?
Sama zaczyna, a potem pretensje, że niby się narzucam. Sztwyniara!
Mam nadzieję, że nie będę taki nudny jak dorosnę.
To ja w takim razie chcę iść do nowego domu, gdzie ktoś będzie się ze mną dużo bawił. Może to być kot albo czlowiek, mi bez różnicy. Ja ze swojej strony się polecam.
Jestem słodki jak cukierek, przytulaśny, uwielbiam ludzi. Nie cierpię zostawać sam, więc przygotujcie się na to, że będę z Wami zawsze i wszędzie. Taki ze mnie towarzyski typ. O tym, że bardzo lubię się bawić chyba już nie muszę wspominać?
Czekam w takim razie na propozycje nowego domu, ale oby nie za długo, bo zanudzę się z domu z tą moją kocią towarzyszką.”
Wesołek jako ostatni z krasnoludków nie ma jeszcze swojego domku stałego.
Dlaczego?
Czym prędzej wypełniacie ankietę:
Więcej o Wesołku przeczytasz TUTAJ