Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Dziękujemy

4 marca 2023 r.

Alma pilnie potrzebuje domu stałego lub tymczasowego! Ma czas do końca marca.
Tak o Almie piszą jej opiekunowie z domu tymczasowego:
„Alma to bardzo dostojna dama, która mimo sporych rozmiarów i potencjału swojej siły potrafi bezgranicznie i jednocześnie delikatnie okazywać swoje uczucia. Nie należy do tych, którzy ufają każdemu i od samego początku. Z dotychczasowego swojego życia wyciągnęła wnioski, że należy mieć oczy szeroko otwarte. Jest ostrożna. Po bliższym zapoznaniu można zacząć zauważać jej delikatne wnętrze oraz emocje, którymi powoli i z rozwagą obdarowuje. Jest ciekawa świata. Otoczenie bardzo ją intryguje, co daje możliwość przemiłej eksploracji nieznanych terenów wraz z cudowną Almą. Alma jest psem, któremu jeśli tylko da się przestrzeń na zaufanie, wskoczy za swoim opiekunem w ogień. Jest wierną, zarażającą radością przyjaciółką.”
Alma waży niespełna 30kg. Spędziła w schronisku ostatnie 4 lata życia. Obecnie przebywa w domu tymczasowym pod Krakowem, w którym może zostać niestety tylko do końca marca.
Kontakt: 506 907 047, paulina@glosemzwierzat.pl
Więcej zdjęć oraz filmów z Almą – https://photos.app.goo.gl/kzjBrpdmytAZYosi6
Alma bardzo chciałaby zostać prawdziwie pokochana, zrozumiana i doceniona. Tyle lat na to czeka…
Może czeka właśnie na Ciebie?
Bardzo prosimy o udostępnienia oraz wsparcie Almy groszem, nasza panienka musi przejść szereg badań po kilku latach w schronisku oraz będzie miała do usunięcia obie listwy mleczne.
Więcej o Almie możecie przeczytać TUTAJ.