Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Dziękujemy

16 września 2023 r.

PAPAJA również poleca się do adopcji!

Papaja jest awaryjnie zabezpieczona przez osobę zgłaszającą. Taka samo jak Sari, jeżeli w najbliższym czasie nie znajdzie domu, to będzie musiała trafić do naszej kociarni…

Prosimy o liczne udostępnianie oby nie musiała trafić do kolejnej klatki!

Papaja o sobie:

Witaj,

powiedziano mi, że mam coś opowiedzieć o sobie. Trochę mnie to krępuje, bo jestem nieśmiała… Powiem Ci więcej o sobie, jak już się bliżej poznamy. Sposobem na to, by mnie ośmielić, jest głaskanie mojego brzuszka. Wyznam Ci w tajemnicy, że to uwielbiam! Tylko najpierw muszę się trochę z Tobą oswoić. A to się na pewno uda, jeśli zamieszkamy razem. Będę wtedy przychodzić do Ciebie na głaski i wtulać głowę w twoje dłonie.

Będę Ci też czasem przynosić moje zabawki – na znak, że chętnie bym za czymś poganiała. Tu, gdzie teraz mieszkam, rzadko jest ku temu okazja… Tu jest dużo kotów i każdy ma swoje potrzeby…Brakuje mi pieszczot tylko dla mnie, zabaw tylko ze mną, ale także ciszy i spokoju, żeby się wreszcie się rozluźnić… Tutaj nawet jak śpię to czujnie, zawsze z jednym okiem otwartym. Brakuje mi miejsca, w którym mogłabym się poczuć naprawdę bezpieczna.

Mówiłam Ci już, że jestem nieśmiała, więc trudno mi o takich rzeczach mówić, ale najbardziej na świecie chciałabym mieć swój dom i swojego człowieka!

Czekam na Ciebie – Papaja

Papaja ma ok 2 lat. Jest przekochaną koteczką.

Przy pierwszym wyciągnięciu ręki przez chwilę się boi, jednak jak zobaczy, że ręka nie zrobi jej krzywdy, zaczyna się przytulać. Leży z brzuszkiem do góry i wtula się w dłoń. Wpada w trans miziania. Jest zdrowa i gotowa na dom!

Czy Papaja skradła Ci serduszko? Nam tak! Ona bardzo zasługuje na kochającego Opiekuna!

Adopcja: https://glosemzwierzat.pl/adopcje/adopcje-zasady/

Dom tymczasowy: https://glosemzwierzat.pl/jak-pomoc/dom-tymczasowy/

Wirtualna adopcja: https://glosemzwierzat.pl/jak-pomoc/adopcja-wirtualna/