Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

15 listopada 2023 r.

FLIP Kocurek, w którym ciężko się nie zakochać!

Flip to idealny kotek domowy – grzeczny, wesoły, towarzyski i zawsze skory do zabawy! Nie wybrzydza i chętnie wsuwa swoje jedzonko (szczególnie lubi podjadać suchą karmę, pomimo braku ząbków). Uwielbia towarzystwo innych kotów (zarówno kotek, jak i kocurków), bardzo dobrze się z nimi dogaduje. Z psami nie miał kontaktu, ale przy odpowiednim podejściu pewnie też mógłby się do nich przyzwyczaić.

Flip jest na początku dość nieśmiały i strachliwy, ale z czasem bardzo się otwiera na człowieka. Nie jest to kotek, który powinien mieszkać z małymi dziećmi, ale ze starszymi nie powinno być problemu! Chłopak bardzo lubi się przytulać i często prosi o głaskanko. Nastawia główkę na buziaki i sam je chętnie rozdaje! Codziennie lubi spać i przytulać się do swojego opiekuna, a rano wita go odpalając uroczy traktorek.

Z nim nie da się nudzić! Jego kanapowe i łóżkowe pozy zasługują na własną galerię.

Flip, to idealny przyjaciel, który chętnie potowarzyszy ci w jesienne wieczory i wywoła na twarzy uśmiech, kiedy najbardziej tego potrzebujesz. Flip ponad rok. Jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. Testy FIV FELV ujemne. Aktualnie przebywa w domu tymczasowym w Poznaniu. Świetnie dogaduje się z trzema kocimi rezydentkami.

Flip potrzebuje kociego i ludzkiego towarzystwa!

Marzymy by te delikatny uroczy kotek znalazł swój dom na zawsze.

Pokochaj Flipa i wypełnij ankietę już dziś:  https://glosemzwierzat.pl/adopcje/adopcje-zasady/