Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

20 listopada 2023 r.

Do historii o psach porzuconych w lesie tak naprawdę wszyscy zdążyliśmy już przywyknąć. Taka jest przerażająca rzeczywistość psów – człowiek znęca się nad nimi na miliony różnych sposobów. Pomimo tego, że od lat zajmujemy się zwierzętami, pomagamy tym skrzywdzonym przez ludzi, wyrobiliśmy sobie niezły pancerz ochronny i staramy się robić swoje bez zbędnych złych emocji, to historia Kaja budzi w nas jednak ogromny sprzeciw.

Historia niby zwykła – kolejny pies znaleziony w lesie, na odludziu, w zakątku, do którego zapuścił się tylko maniak grzybobrania. 13-tygodniowe psie dziecko, niewidzące, wychudzone, zziębnięte i przerażone. Na zdjęciu zrobionym tuż przed zabraniem go widać, że mały Uszaty Kajuś już się poddał…

Ale my chcemy zawalczyć o o to, by miał szansę na dobre życie. Udowodnić mu, że wciąż jeszcze na tym świecie jest więcej dobra. I więcej ludzi mających serce i rozum na właściwych miejscach. Wierzymy, że nam pomożecie.

PILNIE szukamy dla Kaja domu tymczasowego (w grę wchodzi cała Polska), w którym nasz szczeniaczek będzie mógł dojść do siebie, odzyskać siły i zacząć normalnie żyć. Bardzo prosimy o wsparcie jego zrzutki i udostępnianie jego historii!

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/feekda

Można również zostać Wirtualnym Opiekunem Kaja: https://glosemzwierzat.pl/jak-pomoc/adopcja-wirtualna/

Numer konta:

02 1090 1362 0000 0001 4341 8429

Tytułem: Kaj

UDOSTĘPNIAJCIE!!!

Kontakt w sprawie adopcji / domu tymczasowego: 506 907 047, paulina@glosemzwierzat.pl