Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

13 listopada 2023 r.

Przedstawiamy Wam ponownie RÓŻĘ, TRUFLA I KAJMAKA, którzy ją koniec października przyjechali do naszej kociarni. Wcześniej cała rodzinka była zabezpieczona u zgłaszającej. Po wykonaniu wszystkich szczepień mogli przyjechać do nas.

Róża to mama Trufla i Kajmaka. Jest cała ruda i ma obłędnie zielone oczy – co czyni ją wyjątkową pięknością, bo w większości rude koty mają oczy bursztynowe. Róża jest bardzo nieśmiała. Potrzebuje trochę czasu by wyjść z ukrycia. Róża najlepiej odnalazła by się w spokojnym domu – jest bardzo delikatną koteczką, która czeka na swojego człowieka o podobnym usposobieniu. Róża ma ok 1 roku i jest gotowa by iść do domu!

Trufel jest na zdjęciu z mamą.
Kajmak na legowisku.

Trufla można odróżnić od brata po rudej plamce na nosku. Chłopaki nie są zbyt odważni – to po mamusi – no Kajmak może po tatusiu trochę bardziej jest ciekawski.

Jednak jesteśmy przekonani, że bardzo szybciej odnajdują się w nowym miejscu!

Mają ok 5 miesięcy i też są gotowi na przeprowadzkę na nowe M.

Jeżeli marzysz o rudej przyjaciółce albo rudego przyjaciela a może nawet dwóch to wypełnij ankietę i przyjedź na zapoznanie: https://glosemzwierzat.pl/adopcje/adopcje-zasady/
Może myślisz by zostać domem tymczasowym? Więcej dowiesz się tu: https://glosemzwierzat.pl/jak-pomoc/dom-tymczasowy/

Nie możesz mieć zwierzaka? To wirtualna adopcja jest w sam raz dla Ciebie: https://glosemzwierzat.pl/jak-pomoc/adopcja-wirtualna/