Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok. 2015 r.

Zdrowie: wykastrowana, zaszczepiona, odrobaczona, FIV/FeLV ujemne

Stosunek do ludzi: początkowo nieśmiała, kiedy zacznie się ją delikatnie głaskać zaczyna mruczeć, rozluźnia się i sprawia jej to przyjemność

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: pozytywny

Inne:

Annuszka o sobie:

24 lutego 2021 r.

Już trochę żyję na tym świecie i mogę powiedzieć, że z pewnością wiele przeszłam. Na szczęście trafiłam na dobrych ludzi w fundacji, którzy się mną zajęli i choć na początku byłam nieśmiała, teraz coraz bardziej chcę poznawać nowe osoby. Wiecie, koty też są fajne, ale… odkąd zaczęłam się otwierać, ludzie stali się dla mnie o wiele bardziej interesujący, a koty trochę mnie denerwują. Nie jestem wybredna, ale można by powiedzieć, że ostatnio bywam kocią indywidualistką z potrzebą ludzkiej obecności. Uwieeeelbiam pieszczoty! Chyba najbardziej zaczynam mruczeć na samym początku gdy ktoś zaczyna mnie delikatnie głaskać. Poszukuję domu, w którym będę mogła poczuć się bezpiecznie i poznać ciekawe osobowości, z którymi będę mogła się zaprzyjaźnić. Może znacie taki dom? 

Poznaj historię Annuszki:

23 listopada 2020 r.

Annuszka to ok. 5-cio letnia kotka, która zdążyła w życiu już wiele wycierpieć. Trafiła do nas z wypadniętym odbytem, w trybie pilnym pojechała do kliniki na Mieszka na zabieg, później spędziła kilka dni w zaprzyjaźnionym gabinecie weterynaryjnym, gdzie pod czujnym okiem dochodziła do siebie. Na szczęście dramat, który rozegrał się w jej życiu jest już tylko wspomieniem – kotka czuje się dobrze, przyjechała do naszej fundacyjnej kociarni. Jest delikatną istotą, która ceni sobie kontakt z człowiekiem. Po chwili głaskania rozluźnia się, mruczy i nadstawia do pieszczot. Nie ma też problemów z innymi kotami. Do pełni szczęścia brakuje jej już tylko własnego, kochającego domu.

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)