Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok. 2021 r.

Zdrowie: wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona, testy FIV/FELV ujemne

Stosunek do ludzi: pozytywny

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: nie miała kontaktu

Inne:

 

Apolonia o sobie:

Hej, jestem Apolonia, dla przyjaciół – Pola.

Ostatnie miesiące były dla mnie trudne, zostałam mamą i właśnie skończyłam odchowywać moje małe, ruchliwe kociątko. Aj, często wchodziła mi na głowę (dosłownie), ale takie już są dzieci. Mała już się zrobiła samodzielna, więc nie muszę się o nią tak martwić, zrobiła się z niej rezolutna pannica.

U tymczasowych opiekunek korzystam ze spokoju, jaki oferują mi wysokie półki i szafki, na które Cosima nie jest na razie w stanie się dostać… Trochę mi to przeszkadza w poznawaniu ludzi i oswajaniu się z nimi, ale w spokojniejszym czasie i warunkach jestem pewna, że się dogadamy. Ja przynajmniej bym tego chciała.
Do zobaczenia
Pola

PS Będę szczególnie wdzięczna za okazję do pobawienia się wędką, młoda wiecznie odbiera mi tę przyjemność (a matczyna cierpliwość ma przecież granice).

Poznaj historię Apolonii:

7 sierpnia 2022 r.

Apolonia i Cosima – zdjęcia niepozowane, historia niekoloryzowana.

Witajcie w świecie kociego anioła – matki kotki Apolonii – i jej diabelskiego nasienia – córki Cosimy. A było tak…

Telefon od mieszkanki Dąbrówki pod Poznaniem (Gmina Dopiewo – strona oficjalna) – na ogródek przyszła kotka z kociakiem, nie możemy ich zatrzymać, prosimy o pomoc. To tak w skrócie. Najważniejsze jest jednak to, że myślałyśmy, że przyjmujemy pod dach kociarni dwa słodkie kotki, podczas gdy przyjęłyśmy słodką kotkę i małego szatana.

Apolonia jest młodziutka, ma około roku, jest niezwykle delikatna, piękna i… cierpliwa. Matczyna miłość znosi bowiem wszelkie niedogodności macierzyństwa, a w przypadku Cosimy, tych niedogodności jest bez liku. Cosima rojbruje w swojej klatce ile sił w łapach, przekopuje kuwetę, wspina się po kratach klatki, wspina się po matce. Podgryza, zaczepia, nie daje spać, bawi się jej ogonem nieustannie, nawet wtedy, gdy ta próbuje w spokoju skorzystać z kuwety. Tym samym, kotka Apolonia ląduje na naszej „wall of fame” jako najbardziej cierpliwa mama roku!

Dziewczyny wkrótce będą gotowe do adopcji, a zatem jawi się nadzieja, że Apolonia zostanie wyzwolona i energia Cosimy przeniesie się na jej nowego człowieka.

My nie zniechęcamy! My po prostu nie ściemniamy!

Galeria:

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 665 796 817

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)