Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok 05.2022r.

Zdrowie: w trakcie diagnostyki

Stosunek do ludzi: pozytywny,  lgnie do człowieka

Stosunek do dzieci: nie miał kontaktu

Psy: nie miał kontaktu

Koty: nie miał kontaktu

Inne:

 

Canucia o sobie:

Wkrótce…

Poznaj historię Canuci:

2 lipca 2022 r.

Przez 11 lat istnienia fundacji, nigdy nie mieliśmy takiej sytuacji… podczas karmienia z butelki, mała koteczka przegryzła smoczek z butelki i połknęła kawałek gumy.
Szybka pomoc chirurgiczna tj. operacja wydobycia kawałka smoczka z brzucha, uratowała życie małej Canuci. Jesteśmy ogromnie wdzięczni lekarzom i… teraz zbieramy na rachunek.
Dowiedz się więcej z treści zbiórki

14 lipca 2022 r.

Tylko błagam nie pytajcie który jest który…
Poznajcie trójkę czarnych nicponi o włoskich imionkach: Nero, Pierro i Canucia. Canucie powinniście już kojarzyć, gdyż dziewczynka zasłynęła niedawno historią mrożącą krew w żyłach – podczas karmienia butelką przegryzła smoczek i połknęła kawałek plastiku – niezbędna była pilna operacja, na którą zbieraliśmy tu pieniądze (i nadal zbieramy, bo zbiórka idzie baaaardzo kiepsko https://www.ratujemyzwierzaki.pl/canucia ).
Niemniej fascynująca jest historia pojawienia się rodzeństwa w naszej fundacji – otóż pewnego pięknego dnia w schronisku w Dopiewie w pustej budzie psiej coś zaczęło miauczeć… Jakiejkolwiek kociej matki na horyzoncie brak, tylko trójka czarnego rodzeństwa – za mała na stały pokarm – do odkarmienia butelką.
Dzieciaki przebywają w bardzo awaryjnym domu tymczasowym i mogą w nim być jedynie do końca lipca. Pilnie poszukujemy troskliwego domu tymczasowego dla całej trójki, począwszy od sierpnia, aż do momentu znalezienia domów stałych dla dzieciaków.
Prosimy, udostępniajcie Nero, Pierro i Canucię!

 

Galeria:

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 665 796 817

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)