Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok. 05.2021 r.

Zdrowie: wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona, testy FIV/FeLV ujemne

Stosunek do ludzi: pozytywny, bardzo lubi kontakt z człowiekiem

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: z początku boi się, jest nieśmiała, po czasie przyjacielska – ale ma tendencję do upartego zaczepiania kotów do zabawy

Inne: ma bardzo dużo energii, uwielbia się bawić

 

Chia o sobie:

Cześć!

Jestem Cha i jestem roczną kotką o czarno-białym umaszczeniu. Ciocie mówią, że jestem piękna i słodka…no cóż, to bardzo miłe, że tak o mnie myślą. Ja uważam, że wszystkie są kochanymi i dobrymi człowiekami.

Moje hobby to piłeczki, myszki i inne kocie atrakcje, a wolny czas lubię spędzać na leżeniu do góry brzuchem lub przytulaniu i mizianiu się z człowiekami! Ohhh, ile ja bym dała, żeby mieć swojego dwunożnego przyjaciela na wyłączność! Albo dwóch… a może i nawet całą rodzinę ! Byłabym wtedy najszczęśliwszą kotką na ziemi! Może akurat Ty rozglądasz się za kompanem do wspólnego leniuchowania w te nadchodzące jesienno- zimowe wieczory?

Polecam się, razem z pewnością będzie nam cieplej! Twoja Chia

Poznaj historię Chii:

27 lipca 2022 r.

Dostajemy pilny telefon od naszej wolontariuszki i karmicielki kotów na działkach w Sierosławiu, że pod sklepem spożywczym niedaleko kortów tenisowych od tygodnia siedzi młoda kotka. Kotka wygląda jakby była jeszcze karmiła, ale maluchów nigdzie nie widać.

I tak do naszej kociarni trafia Chia. Chia jest młodą kotką, bo ma ok 1 roku. Widać, że to kot domowy albo przydomowy. Została już wykastrowana. Teraz dwa tygodnie kwarantanny i będzie dziewczyna gotowa do adpocji.

22 sierpnia 2022 r.

Poznajcie słodką Chię, która na załączonych obrazkach prezentuje jedyny słuszny sposób na poniedziałek – horyzontalny, najlepiej do góry brzuchem!

Mimo wyglądu małego kociaka, Chia ma już ponad rok, a więc jest dorosłą pannicą. Po prostu szczupłej budowy – tzw. bikini body.

Kotka jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona, testy FIV/FELV ujemne – full pakiet zdrowia, a do tego przesumpatyczne uspodobienie.

Kot idealny nie istnie….

Adoptuj!

Galeria:

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 665 796 817

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)