Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Podstawowe informacje:

Urodzony: 20.06.2023 r.

Zdrowie: zaszczepiony, odrobaczony, testy FIV FELV ujemne, zachipowany

Stosunek do ludzi: chętny do kontaktu, przyjazny, lgnie do człowieka

Stosunek do dzieci: nie miał kontaktu

Psy: nie miał kontaktu

Koty: ma rodzeństwo, chętny do zabawy z kotami

Inne: 

Ciastek o sobie:

Cześć wszystkim! Nazywam się Ciastek, pewnie dlatego że mam w sobie tyle słodyczy co nie jeden wypiek!

Jestem białym kotkiem z wieloma przeróżnymi plamkami na ciele. Uwielbiam całodzienne wygłupy z moim kochanym rodzeństwem, z przerwami na to by wrzucić coś na ząb rzecz jasna! Ciotki i wujkowie kochają nas, a my uwielbiamy ich ponad miarę! Zawsze próbujemy się do nich dostać za wszelką cenę, nawet jeżeli udają że nie mają dla nas czasu… 😉

Wdrapujemy się najwyżej jak się da, ale te przeklęte kratki oddzielają nas od człowieków, ja to w ogóle bym się pozbył ich, bo przez nie to tylko mniej miziania.. Mam czarną bródkę i nosek na punkcie którego szaleją wszyscy odwiedzający nas!

Moim największym marzeniem jest by ktoś przygarnął mnie i najlepiej całą naszą bandę, ale wybrzydzać nie będę! Ciepły kocyk i przepyszny smaczek to moje jedyne wymogi. A! i głaskanie pod bródką! <3

Ciastek

Poznaj historię Ciastka:

6 sierpnia 2023 r.

Kochani codziennie dostajemy zgłoszenia w sprawie kotów w ciężkim stanie, po wypadku, po otruciu, porzuconych… A na dodatek trafiają apele o domy dla maluchów… Znalezionych, podrzuconych…i też często w kiepskim stanie.. Kolejka oczekujących robi się coraz dłuższa… Boimy się, że nie zdążymy pomóc. Nie mamy miejsca by móc pomagać! Adopcje stoją, zdrowe koty czekają na domy.

PILNIE POTRZEBUJEMY DOMÓW TYMCZASOWYCH by móc przyjmować te koty, które muszą otrzymać pomoc weterynaryjną jak najszybciej.
Poniżej kociaki, które są pod naszą opieką. Odrobaczone. Pierwsze szczepienie w jutro. Ogólnie zdrowe.
Potrzebujemy dla nich domów tymczasowych lub stałych.
Cheetos, Chips, Ciastek, Chrupek – Maluchy zostały podrzucone w kartonie pod sklepem. W głowach nam się nie mieści, dlaczego tak trudno poddać kota kastracji… Są darmowe programy, bony od fundacji, a czasem zwyczajnie należy zgłosić do fundacji miejsce i koty po zabiegu wrócą na swoje miejsce… Dlatego REAGUJCIE i EDUKUJCIE jak widzicie, że ktoś bezmyślnie rozmnaża zwierzęta!

Wypełnij ankietę:

https://glosemzwierzat.pl/jak-pomoc/dom-tymczasowy/

https://glosemzwierzat.pl/adopcje/adopcje-zasady/

18 września 2023 r.

Dziś przedstawiamy Wam Ciastka.

Chłopak wraz z braćmi trafił do nas miesiąc temu, gdy wraz rodzeństwem został podrzucony w kartonie pod lokalny sklep…

Martwi nas, że takie sytuacje wciąż mają miejsce… Te kociaki akurat miały to szczęście, że szybko zostali zabezpieczeni i zgłoszenia do nas. Na szczęście też osoba zgłaszająca mogła ich wziąć do siebie na czas kiedy zwolni się u nas klatka…

Otóż niestety tak… z miejscem u nas jest kiepsko…Chcemy pomóc wszystkim, ale zwyczajnie nie mamy miejsca na klatki, domy tymczasowe zapchane… sezon kociakowy, sezon wyjazdowy, choroby i wypadki jak zawsze.

Im szybciej ZNAJDZIEMY DOM dla naszych zdrowych podopiecznych, tym szybciej będziemy mogli POMÓC KOLEJCE oczekujących kotów!

CIASTEK rozpoczyna ta misję i bardzo poleca się do adopcji! Ciastek ma 3 miesiące, jest zdrowy, po odrobaczeniu i po pierwszym szczepieniu.

Tylko brać!!!

CIASTEK jak i jego bracia Chrupek, Cheetos i Chips lgną do ludzi, mruczą bardzo głośno jak tylko ktoś wejdzie do kociarni. Super jakby znalazł się dom co weźmie dwóch takich rozbójników.

Kociaki znajdują się w kociarni w Poznaniu.

Wypełnij ankietę i przyjdź poznać Ciastka i resztę ekipy:

Adopcja: https://glosemzwierzat.pl/adopcje/adopcje-zasady/

Dom tymczasowy: https://glosemzwierzat.pl/jak-pomoc/dom-tymczasowy/

Wirtualna adopcja: https://glosemzwierzat.pl/jak-pomoc/adopcja-wirtualna/

Galeria:

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 665 796 817

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)