Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Podstawowe informacje:

Urodzony: 06.2020

Zdrowie: zaszczepiony, odrobaczony

Stosunek do ludzi: super przyjazny tak samo jak jego siostra Łucja, obydwoje uwielbiają kontakt z człowiekiem

Stosunek do dzieci: nie miał

Psy: nie miał

Koty: bardzo pozytywny, świetnie dogaduje się ze swoją siostrą Łucją jak i innymi kotami, chętnie się bawi i jest otwarty
Inne: ładnie korzysta z kuwety

Edek o sobie:

Tu Edek! Chciałem się przedstawić, bo szukam domu wraz z moją siostrą Łucją. Już prawie mieliśmy dom na wyciągnięcie ręki, niestety z przyczyn niezależnych od nas nie doszło do adopcji… tak więc musimy mieć anons, że szukamy domu stałego, a jak możesz dać choćby tymczasowy to też super, bo obecnie jestem z siostrą w gabinecie weterynaryjnym w Bahati. Biegamy z innymi kotami, ale to nie to samo jak być w domu i mieć swojego człowieka na wyłączność.

Podobno jak ktoś się pyta jaki jestem to mówią, że super, że jako rodzeństwo jesteśmy fantastyczni, otwarci, mega kochani. Ponoć takie z nas koty, że jak się nas poznaje to można od razu się zakochać. Wierzę na słowo.

Jestem pewnym siebie kocurkiem, bardzo otwartym, lubiącym zabawy, pogłaskać też mnie możesz. Doskonale dogaduje się z moją siostrą. Owszem… bijemy się jak to rodzeństwo, ale to tylko dlatego, że musimy poćwiczyć sztuki walki. Z innymi kotami też świetnie się odnajduję i inni tez mnie lubią. Fajnie by było, gdyby znalazł się dla nas z siostrą wspólny dom. Potrafimy ładnie zająć się sobą, więc jeśli Ty nie miałbyś czasu – to nie musiałbyś się martwić, że brakuje nam towarzystwa.

Polecam siebie i siostrę do adopcji.

Historia Edka:

Wkrótce …

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)