Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Farel

Podstawowe informacje:

Urodzony: 06.2018

Zdrowie: wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony,zachipowany, testy FIV/FeLV ujemne

Stosunek do ludzi: pozytywny

Stosunek do dzieci: nie miał kontaktu

Psy: nie miał kontaktu

Koty: doskonale dogaduje się  z innymi kotami. Szybko nawiązuje dobre relacje.

Zachowanie: ciekawski, chętny do zabaw, ładnie korzysta z kuwety

Farel o sobie:

1 maja 2019 r.

Witaj,

Na wstępie już powiem Tobie, że cały pakiet zdrowotny mam już zrobiony, czyli zaszczepiono mnie, odrobaczono, wykastrowano, a Testy Fiv/FeLV wyszły mi ujemnie. Nudy, nie? Do rzeczy.

Zdradzę Ci na ucho, że urodziłem się w czerwcu w 2018 roku w Skórzewie. Wraz z moimi braćmi Figo, Fumo oraz Furio zostaliśmy złapani i przywiezieni do fundacyjnej kociarni. Początkowo chcieli nas wypuścić, twierdzili, że jesteśmy mało adopcyjni… ale potem dali nam szansę i jak się okazało, wcale nie jesteśmy tacy źli! Uwielbiamy się bawić, kochamy smaczki, inne koty też lubimy jednak do człowieka nadal podchodzimy z dystansem (choć ja ostatnio zaczynam się coraz bardziej przekonywać, bo przecież mieć takiego swojego własnego człowieka to super sprawa). Mój braciszek dostał szansę, znalazł dom, w którym zaczął się super dogadywać z człowiekami. Wiem, że bardzo go tam kochają.

Może i Ty spróbowałbyś dać mi taki dom? Na pewno się polubimy! Daj mi szansę, a pokaże Tobie jaki jestem fajny gość.

Poznaj historię Farela:

30 października 2018 r.


Kawalerowie do wzięcia! ????

Przedstawiamy Wam nasz nowy, przypadkowy nabytek. Bardzo chciałyśmy złapać dziką mamę tych oto kawalerów na sterylkę, ale oczywiście, jak to zwykle bywa, zanim mama weszła do klatki, jej czterej synowie weszli pierwsi.
Postanowiłyśmy dać im szansę i zobaczyć czy coś z tego będzie. Póki co, syczą jak ich matka diablica (nota bene już wysterylizowana i wypuszczona na wolność).

Trzymajcie kciuki za szybkie oswojenie, bo jak się panowie nie ogarną, to wrócą w ramiona bezdomności, czego bardzo byśmy nie chciały…

10 września 2019 r. 

Było ich czterech został tylko jeden… Farel..który cały czas cierpliwie czeka, aż ktoś się nim zainteresuje, no bo czemu by nie? Kawaler niczego sobie, a  w dodatku warto tutaj wspomnieć, iż od ostatniej wiadomości całe rodzeństwo przeszło cudowną metamorfozę i teraz wszyscy się miziają. Szkoda by to było zmarnować, dlatego polecamy Farelka do adopcji. 

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: [email protected]

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)