Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

IkaPodstawowe informacje:

Urodzona: ok. 06.2019 r.

Zdrowie: odrobaczona, zaszczepiona, zachipowana, wykastrowana, testy Fiv/ Felv ujemne

Stosunek do ludzi: pozytywny, chociaż w pierwszym kontakcie lekko wycofana

Stosunek do dzieci: nie miał kontaktu.

Psy: nie miał kontaktu

Koty: pozytywny

Inne: ——

Ika o sobie:

3 października 2019 r. 

Jestem Ika, która czasem sobie bryka. 

Czytając taki początek, pewnie myślisz, że zapowiada się fajnie, w końcu takie rymy. Niestety, ale muszę Cię rozczarować – w tym momencie moja wena twórcza się kończy. Co zrobić, ogłoszenie muszę jakoś napisać. Ściągnę trochę od reszty mojego rodzeństwa, z którym trafiłam do poznańskiej kociarni. 

Jak już wiecie jestem Ika. A czy wiecie, że urodziłam się w czerwcu 2019 roku? Powiem więcej: jestem już odrobaczona, zaszczepiona, a nawet zachipowana. Nadszedł moment, żebym wspomniała coś o swoim charakterze, hmmm… jestem trochę nieśmiała, ale tak bez przesady. Pozwalam się głaskać, uwielbiam się bawić, a że trochę czasem trzymam dystans? To chyba niezbyt dobrze, jak kobieta od razu taka ufna! Zresztą, zanim zdążę się namyśleć czy to na pewno bezpieczne takie głaskanie, to już mój braciszek Ramen kradnie całą uwagę. Mam natomiast doskonały plan, co można z tym zrobić! Weźmiesz mnie do domu, i powoli, dzień po dniu, zbudujemy zaufanie. Spójrz na mnie, nie oszukujmy się, takie cudo jak ja musi wyrosnąć na super kota 

Wszystko już wiesz, a zatem… do dzieła! 

Poznaj historię Iki:

08 sierpnia 2019 r.

Ika, Ramen, Sushi i Tofu, to czwórka rodzeństwa, która przyjechała do nas z Sierosławia. Maluchy są jeszcze nieco wystraszone, ale nie ma im się co dziwić – dopiero oswajają się z ludźmi. Mamy nadzieję, że szybko otworzą się na świat. Już teraz szukamy dla nich domów, także tymczasowych, w których będą mogły w spokoju zaufać człowiekowi.

21 sierpnia 2019 r. 

Mała IKA, kotka o wyjatkowo cudnym umaszczeniu, wymarzyła sobie, że gdy będzie dużą panną, zostanie kotem domowym, nie bezdomnym. Aby spełnić jej marzenie potrzebny jest jakiś sensowny człowiek, który będzie marzył o kocim przyjacielu. Jeśli jakiegoś znacie, pokażcie mu zdjęcie IKI i opowiedzcie o jej marzeniach. Może uda nam się zrealizować kolejny mały cud?

28 listopada 2019 r.

Ika od ponad tygodnia mieszka w domu tymczasowym. Podoba jej się tam. Bardzo lubi tulić się do ludzi i głośno się tego domaga. Dla kotów rezydentów jest grzeczna, spokojnie czeka na akceptację. Jej ulubione zajęcia to eksplorowanie nowych miejsc i zabawa. Polecamy tą przekochaną kotkę do adopcji!

 

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744