Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Podstawowe informacje:

Urodzony: ok. 2011 r.

Zdrowie:  odrobaczony, zachipowany, zaszczepiony, wykastrowany, Testy Fiv/FeLV ujemne

Stosunek do ludzi: przyjazny

Stosunek do dzieci: nie miał kontaktu

Psy: nie miał kontaktu

Koty: nie miał kontaktu

Inne: bardzo rozmowny , musi byc na karmie gastro,  przyjmuje leki

 

Kacperek o sobie:

29 stycznia 2020 r. 

Jestem Kacperek, mam 9 lat i uwielbiam rozmawiać. Niektórzy twierdzą, że mówię z niemieckim akcentem, powtarzając często “jawohl! jawohl!”. Pozwólcie więc, że opowiem Wam swoją historię:

Większość swojego życia błąkałem się po Sierosławiu. Nie było mi źle, chodziłem gdzie chciałem, czasem coś upolowałem, czasem jakiś człowiek poczęstował mnie jedzeniem (lubię ludzi!). Czasem też wdałem się z kimś w bójkę, czego pamiątką jest klapnięty koniuszek uszka.

Aż tu nagle wielka zmiana: człowiek zapakował mnie do transportera, włożył do samochodu i zawiózł do kociarni w Poznaniu. Podobno to dla mojego dobra – miało być mi tu lepiej. No i źle nie jest: jest mi ciepło, mam codziennie świeże jedzenie, ludzie przychodzą i mnie miziają. Tylko ta klatka taka ciasna… No i z moim zdrowiem też nie najlepiej – szczególnie problemy z brzuszkiem dają mi się we znaki….

Inne koty, które są w kociarni mówią, że pobyt tutaj to dla nas nie koniec zmian. I, że pewnego dnia po każdego z nas przyjdzie jego osobisty człowiek i zabierze do DOMU. I, że w tym DOMU będzie mnóstwo miłych rzeczy: przestrzeń do eksplorowania, ludzkie ręce zawsze gotowe do miziania, zabawy i przytulania…. Już nie mogę się doczekać!

Może Ty chcesz zostać moim osobistym człowiekiem? Zapewniam Cię, czarne koty nie przynoszą pecha – wręcz przeciwnie! Jeśli moja historia zachęciła Cię do poznania mnie wypełnij ankietę: http://bit.ly/ankieta-adopcyjna-kot. Szukam domu w Poznaniu lub okolicach.

Z praktycznych rzeczy: zostałem wykastrowany, zachipowany, testy na FIV i FeLV wyszły ujemnie.

 

Poznaj historię Kacperka:

15 stycznia 2020 r.

Kacperek, podobnie jak Masza, trafił do nas kilka dni temu. Diganozujemy chłopaka, bo trzepie główką i ma problemy jelitowe. Poza tym jest bardzo sympatycznym i rozmownym kotem.  

12 luty 2020 r. 

Kacperek bardzo prosi o dom… tymczasowy…

Kocurek jeszcze nie jest do adopcji, choruje (wyniki wskazują na trzustkę), wymaga regularnego karmienia i podawania leków. Jest niewiarygodnie przyjaznym kotkiem, nie będzie sprawiał dużego problemu, jednakże musimy go porządnie przeleczyć (a w sumie to jeszcze dobrze zdiagnozować), by móc szukać mu domu stałego. w kociarni nie mamy warunków na częstsze karmienie i podawanie leków… Prosimy, udostępniajcie Kacperka.

 

19 kwietnia 2020 r.

Kacperek to jeden z najsłodszych kotków w kociarni.
Ten starszy kocurek ma oklapnięte uszko i jednego tylko kła i to w dolnej szczęce. Jest przeuroczy i bardzo łaknie kontaktu z człowiekiem. Niech jego niezwykła uroda i cudowny charakter spłyną na Was i zaczarują, by szybciutko znalazł kochający domek.

 

 

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)