Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Podstawowe informacje:

Urodzony: ok. 10.2021 r.

Zdrowie: odrobaczony, zaszczepiony, testy FIV/FeLV ujemne, wykastrowany

Stosunek do ludzi: potrzebuje oswojenia, boi się człowieka

Stosunek do dzieci: nie miał kontaktu

Psy: nie miał kontaktu

Koty: pozytywny

Inne:

 

Kobi o sobie:

Hej, mam na imię Kobi,

Jestem ślicznym, zdrowym, siedmiomiesięcznym kocurkiem. Zostałem zaszczepiony i wykastrowany. Umiem korzystać z kuwety. Moim dużym atutem są zielone oczy i błyszczące czarno-białe futerko.

Obecnie mieszkam w domu dla kotów, gdzie trafiłem razem z bratem Karmelkiem. Mam jeszcze siostrę Kilę i brata Koralem, ale oni są w innym miejscu tymczasowym jak ciocie mówią.

Mój brat Karmel jest bardziej odważny niż ja. Powiedział mi, że ludzi nie trzeba się bać i można się z nimi fajnie bawić. Ja jednak nie bardzo lubię, boję się tych przedmiotów, którymi bawi się Karmel. Najbardziej jednak boję się człowieka. Karmel mówi, że ludzie w naszym domu są nawet mili. Ja się daje tylko przekonać jak częstują mnie pyszną pastą i innymi pychotkami i tylko wtedy odważę się by podejść do ludzi bliżej, bo to takie dobre 😊 a oni nie robią mi krzywdy i mówią wtedy spokojnie, więc chyba warto podejść – będę nad tym pracował.

Marzę jednak o domu, w którym będę członkiem rodziny. Szczerze mówiąc liczę na to, że będę kimś więcej. W końcu „dawno temu kotom oddawano boską cześć. Koty nigdy o tym nie zapomniały”. Chcąc mnie adaptować musisz pamiętać, że jestem indywidualistą i potrafię pokazać, że coś mi się nie podoba. Bywam kapryśny. Cały czas oswajam się z człowiekiem.

Czekam na cierpliwą osobę, która zrozumie, że potrzebują trochę więcej czasu, by całkowicie zaufać ludziom. Chętnie zaprzyjaźnię się z człowiekiem, który będzie częstował mnie smakołykami. Jako wielki łasuch dam się przekonać pysznościami.

Szukam domu, w którym nie ma małych dzieci ani psów. Nigdy nie miałem z nimi kontaktu i nie wiem czy uda nam się nawiązać bliską relację, choć będę się starał przezwyciężyć swój strach o ile dasz mi szanse 😊

Od innych kotów słyszałem, że są na świecie ludzie, którzy nas uwielbiają i chętnie przygarną takiego miłego kocurka jak ja.

Kobi

Poznaj historię Kobiego:

Wkrótce…

Galeria:

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 665 796 817

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)