Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Podstawowe informacje:

Urodzony: ok. 04.2020 r.

Zdrowie: odrobaczony, zaszczepiony, zachipowany, wykastrowany, testy Fiv i Felv ujemne

Stosunek do ludzi: pozytywny

Stosunek do dzieci: pozytywny

Psy: nie miał kontaktu

Koty: pozytywny

Inne:

Martini o sobie:

23 lipca 2020 r.

Hej! To ja – Martini czyli mały koci wulkan energii. Przyszedłem na świat, razem z dwójką mojego rodzeństwa (Margaritą i Mojito), w podpoznańskim Zakrzewie. Niedługo potem człowieki uznały, że nie może być tak, że nie mamy domu i trafiliśmy, razem z naszą mamą (Caipi), do poznańskiej kociarni. Na początku wszyscy czworo mieszkaliśmy w jednej klatce. Nasza mama była jednak tak zmęczona naszym rozrabianiem, że wymiauczała u człowieków przeprowadzkę do pokoju z wolnym wybiegiem. Potem Margarita pojechała do domu tymczasowego. Strasznie jej z Mojito tego zazdrościmy…

Człowieki mówią, że imiona moje i Mojito pochodzą od nazw takich napojów co to je się pije na imprezach. Uważam, że bardzo do nas pasują bo uwielbiamy imprezy i urządzamy je w naszej klatce bardzo często. Człowieki mówią, że strasznie przy tym bałaganimy, ale mówią też, że takie prawo młodości. Przerwy w imprezach zdarzają się wtedy kiedy śpimy albo kiedy człowiek zajrzy do naszej klatki. Wtedy przestajemy czuć się pewnie, zdarza nam się syknąć albo udawać wiewiórkę chowając się w górnym rogu klatki.  Człowieki to jednak sprytne stworzenia i wiedzą jak nas ośmielić. Wystarczy patyczek z czymś kolorowym na końcu a już nie możemy się powstrzymać i zaczynamy zabawę.

Widzicie więc, że wesoły ze mnie gość i na pewno nie można się ze mną nudzić. Na pewno byłbym wspaniałym kompanem do wspólnego mieszkania. Potrzebuję co prawda nabrać nieco śmiałości do ludzi ale myślę, że stanie się to szybciej w domu niż w kociarni gdzie człowieki zaglądają tylko na kilka godzin dziennie. Jeśli byłbyś zaineresowany mieszkaniem ze mną wypełnij proszę ankietę na dom stały:  http://bit.ly/ankieta-adopcyjna-kot lub tymczasowy:  http://bit.ly/ankieta-adopcyjna-kot-dom-tymczasowy.

Z informacji praktycznych: zostałem odrobaczony i zaszczepiony. Szukam w domu w Poznaniu lub okolicach. Czekam!

Poznaj historię Martiniego:

8 czerwca 2020 r.

Czarno to widzimy!
Nowi podopieczni na pokładzie.
Nie kupuj, adoptuj:
https://glosemzwierzat.pl/adopcje/adopcje-zasady/

19 czerwca 2020 r.

Takie trzy małe szkraby czekają na adopcję w naszej kociarni. Prosimy, zabierzcie je od nas zanim nasze serca przepadną na dobre i będziemy musieli sami je adoptować.

Rozważasz adopcję? Przeczytaj jak to zrobić:
https://glosemzwierzat.pl/adopcje/adopcje-zasady/

19 grudnia 2020 r.

Jakiś czas temu Martini w końcu doczekał się zmiany. I tak oto z kociarni pojechał do domu tymczasowego, gdzie zamieszkał z dwójką naszych byłych podopiecznych. Początkowo Martini trochę się chował, jednak po paru dniach zaczął coraz częściej i śmielej podchodzić do swoich opiekunów. W domu tymczasowym okazało się, że chłopak jest jeszcze większym pieszczochem niż sądziliśmy, a dodatkowo okazało się, że nasz kawaler doskonale również czuje się w towarzystwie dzieci. Komu tego cudownego, miziastego chłopaka ?

 

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)