Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Podstawowe informacje:

Urodzony:  ok 01.09.2023 r.

Zdrowie: odrobaczony

Stosunek do ludzi: pozytywny

Stosunek do dzieci: nie miał kontaktu

Psy: nie miał kontaktu

Koty: pozytywny, wychowuje się wraz z licznym rodzeństwem

Inne:

Maślak o sobie:

Cześć, nazywam się Maślak!

Mam piękne czarne futerko i śliczne błękitne oczka. Jestem najbardziej tulaśnym kotkiem, jakiego tylko możesz sobie wyobrazić 😀

Jeżeli pogłaszczesz tu i tak to musisz liczyć się z serenadą mruczenia. Dorzuć do tego proszę jeszcze przepyszną karmę, godziny niezliczonej zabawy, a jestem cały Twój! Chociaż jakbyś miał jeszcze jakiegoś włochatego przyjaciela to chętnie go poznam!

Maślak

Poznaj historię Maślaka:

14 października 2023 r.

GRZYBOBRANIE 2023 CZAS START!!!

Czy zebraliście już tej jesieni kosze pełne smacznych grzybów? My też znaleźliśmy trochę  i trafiły nam się bardzo dorodne okazy: przedstawiamy Wam Maślaka, Zajączka i Borowika! Maślak to ten czarnuszek, Zajączek jest bury z białymi skarpetkami i Borowik też czarny. Chłopaki zostali znalezieni w lesie w raz z matką i siostrami, które już znalazły domy i niedługo zaliczą przeprowadzkę. Chłopaki mają ok 10 tygodni, są zaszczepieni, odrobaczeni, testy ujemne. Są zdrowe, perfekcyjnie opanowały korzystanie z kuwety. Uwielbiają się bawić, przytulać, są ruchliwe i radosne!

Aktualnie przebywają w domu tymczasowym. Szukamy im domków na stałe.

Kto chciałby mieć towarzysza na nadchodzące długie ciemne i chłodne wieczory? Taki maluch jeden czy dwa dostarczy dużo mruczenia, radości i pociechy!

By zaadoptować Maślaka, Zajączka czy Borowika wypełnij ankietę. Ankieta nie jest zobowiązująca. Możesz też umówić się na zapoznanie z chłopcami: https://glosemzwierzat.pl/adopcje/adopcje-zasady/

Galeria:

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 665 796 817

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)