Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Podstawowe informacje:

Urodzony:  ok 01.09.2023 r.

Zdrowie: odrobaczony

Stosunek do ludzi: pozytywny

Stosunek do dzieci: nie miał kontaktu

Psy: nie miał kontaktu

Koty: pozytywny, wychowuje się wraz z licznym rodzeństwem

Inne:

Muchomorek o sobie:

Hej, na imię mam muchomorek!

Nie, nie taki niebezpieczny, i czerwony w białe kropki 😉

Jestem czarny w piękne białe łatki i jestem wśród braci mistrzem w głośnym mruczeniu, gdy tylko ktoś postanowi podrapać za uszkiem! To nie wszystko, uwielbiam zabawy i harce. W przerwie od jedzenie i głaskania najważniejszą czynnością jest dla mnie zabawa!

Najlepiej jakbym trafił do domku, gdzie jest już jakaś futrzasta osobistość co byśmy mogli wspólnie szaleć! Oczywiście człowieki również się nadadzą 🙂

Muchomorek

Poznaj historię Muchomorka:

14 października 2023 r.

GRZYBOBRANIE 2023 CZAS START!!!

Czy zebraliście już tej jesieni kosze pełne smacznych grzybów? My też znaleźliśmy trochę  i trafiły nam się bardzo dorodne okazy: przedstawiamy Wam Maślaka, Zajączka i Borowika!

Maślak to ten czarnuszek, Zajączek jest bury z białymi skarpetkami i Borowik też czarny. Chłopaki zostali znalezieni w lesie w raz z matką i siostrami, które już znalazły domy i niedługo zaliczą przeprowadzkę. Chłopaki mają ok 10 tygodni, są zaszczepieni, odrobaczeni, testy ujemne. Są zdrowe, perfekcyjnie opanowały korzystanie z kuwety. Uwielbiają się bawić, przytulać, są ruchliwe i radosne!

Aktualnie przebywają w domu tymczasowym. Szukamy im domków na stałe.

Kto chciałby mieć towarzysza na nadchodzące długie ciemne i chłodne wieczory? Taki maluch jeden czy dwa dostarczy dużo mruczenia, radości i pociechy!

By zaadoptować Maślaka, Zajączka czy Borowika wypełnij ankietę. Ankieta nie jest zobowiązująca. Możesz też umówić się na zapoznanie z chłopcami: https://glosemzwierzat.pl/adopcje/adopcje-zasady/

Galeria:

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 665 796 817

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)