Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Podstawowe informacje:

Urodzony: ok. 04.2022 r.

Zdrowie: zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany, testy FIV FELV ujemne, po amputacji przedniej łapki

Stosunek do ludzi: bardzo otwarty, chce być blisko człowieka

Stosunek do dzieci: nie miał kontaktu

Psy: nie miał kontaktu

Koty: nie miał kontaktu

Inne: kot ze starym złamaniem łapki. Nie ma czucia. 

 

Nuit o sobie:

Dzień dobry wszystkim 😀

Jestem Nuit, kotek bez łapki! Ale jej brak wcale mi w życiu nie przeszkadza! Uwielbiam bawić się zabawkami, które przynoszą mi moje ciocie i wujkowie. Chętnie podzieliłbym się nimi z innymi kotami, bo słyszałem, że tak zdobywa się przyjaciół, a ja bardzo lubię mieć towarzystwo 🙂 Chociaż najbardziej pragnąłbym, prosto z mojego serduszka, żeby ktoś mnie w końcu pokochał i zabrał do domu, o którym słyszałem tyle dobrego 🙂

Wiem, że może i nie jestem taki jak inne koty (kiedyś ktoś powiedział mi, że przez moją łapkę jestem zepsuty), ale staram się jak mogę i uczę życia na trzech łapach! Nie poddaję się i codziennie robię spore postępy, za co moi opiekunowie mnie ciągle chwalą:) Może i straciłem część siebie, ale dzięki temu nie czuję już dłużej bólu, jestem zdrowy i gotowy, żeby cieszyć się z nowego życia!

Moim ulubionym zajęciem, jak już zmęczę się zabawą, jest proszenie o duuużo głasków i spędzanie czasu z moimi człowiekami! Pieszczoty sprawiają, że robi się ze mnie prawdziwy mruczek 🙂   Myślę, że gdybym dostał szansę i znalazł własną rodzinę, to zrobiłbym wszystko, żeby wiedzieli jak bardzo ich kocham!

Mam około 2 latka, więc dogadam się zarówno z młodszymi jak i starszymi kocimi rezydentami, a z czasem może staniemy się nierozłączni. Codziennie wieczorem cicho życzę sobie spełnienia tego mojego największego życzenia, a później całą noc śnię o nim. Czy ktoś da domek takiemu trzyłapkowi jak ja?

Poznaj historię Nuit’a:

29 czerwca 2023 r.

Dzisiaj przedstawiamy Wam Nuitka
Chłopak jest po amputacji przedniej łapki, co absolutnie nie przeszkadza mu w codziennym funkcjonowaniu, bez niej radzi sobie naprawdę dobrze
Co było powodem tak złego stanu łapki ? Tego niestety nie wiemy 🙁 tak już do nas trafił… Możemy się domyślać jego życie z pewnością nie było łatwe i pełne bólu 🙁
Na całe szczęście złe wspomnienia poszły w niepamięć i Nuitek jest gotowy aby zacząć nowy rozdział w swoim życiu <3
Kocurek jest bardzo miły i ciekawy świata 🙂
Marzy nam się, aby w najbliższym czasie pojawił się człowiek, który pokocha naszego kochanego mruczka i obdarzy go bezgraniczna miłością na która zdecydowanie ten maluch zasługuje !

Nuitek jest zaszczepiony i odrobaczony, czeka go jeszcze zabieg kastracji.
Kotek ma około 2 lat. Jest bardzo miły zarówno dla ludzi jak i innych kotów. Aktualnie przebywa w schronisku w Dopiewie.

Wypełnij ankietę na adopcję Nuita i przyjedź go poznać

Myślisz by zostać domem tymczasowym?? Zobacz
Nie możesz dać domu?
Ale możesz zostać wirtualnym opiekunem
Szczegóły

Galeria:

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 665 796 817

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)