Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż pomagać
Dziękujemy

Sezamek, kot do adopcji, Poznań, Dopiewo20 października 2017 r.

Lubiś (czarno-biały), Jeżyk (biało-czarny, ma więcej czarnego na łebku), Sezamek (biało-czarny, ma mniej czarnego na główce) to urocza trójka rodzeństwa, która trafiła do fundacji z Lubonia. Urodziły się w czerwcu 2017 roku. Obecnie to wesołe rodzeństwo przebywa w fundacyjnej kociarni i marzymy, aby znaleźć dla nich stały dom lub choćby tymczasowy. Dzieciaki są ciekawskie. Uwielbiają zabawę i dobre jedzenie. Dobrze dogadują się z innymi kotami. To małe łobuziaki, ale takie które od razu można pokochać. Szukamy dla nich choćby domu tymczasowego. Nie muszą iść w trójkę. Zależy nam na odpowiedzialnych domach. Zachęcamy do zobaczenia kociaków na żywo, bo żaden opis nie jest w stanie oddać ich uroku.
 
Maluchy trafiły do nas w połowie czerwca. Mamy nadzieję, że nie będą musiały długo czekać na swój dom.

17 sierpnia 2018 r.

W ostatnim wpis o rodzeństwie z Lubonia zakończyliśmy zdaniem, że mamy nadzieję, iż nie będzie ono musiało długo czekać na dom. To było w październiku zeszłego roku.
Jeżyk i Lubiś znaleźli już kochające domy, lecz ostatni kocurek z rodzeństwa – Sezamek – wciąż czeka. Jest zdrowy, śliczny, pokryty białym puchem i rozkosznie ociera się o człowieka w środku nocy oraz nad ranem, . Od kiedy do nas trafił, Sezamek spędził w klatce aż pół roku z powodu grzyba, który zaatakował kociarnianych rezydentów, a właśnie Sezamka doświadczył najdotkliwiej. Chłopak ocierał się o kraty klatki, nawoływał, aż w końcu w maju trafił do domu tymczasowego, w którym w końcu mógł zacząć biegać i psocić!:) Kocurek jest bardzo ciekawski, chętnie zwiedza wyższe szafki w salonie, przy czym niezmiennie wychodzi jego fajtłapowatość.:) Rajdy po parapecie zakończone niezgrabnym saltem na podłodze to stały punkt programu jego codziennych pogoni za starszą kocią rezydentką. Szczerze polecamy Sezamka do adopcji.

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

W tytule maila wpisz imię kota, na którego jest ankieta.